Wyszukaj w serwisie

Bonus wiosenny 2024 dla opiekunów w Niemczech

6 lutego 2024 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Nie możesz doczekać się wiosny? U nas już teraz zakwitają wiosenne bonusy. Zaplanuj swój wiosenny wyjazd do pracy w Niemczech i zdobądź dodatkowo nawet 350€ bonusu

Jak zdobyć bonus wiosenny?

Wymogiem otrzymania dodatkowych pieniędzy jest wyjazd obejmujący dni świąteczne (Wielkanoc + majówka).

Co zwiększy Twoje szansę na otrzymanie bonusu? Z pewnością doskonała znajomość języka niemieckiego! Im lepiej mówisz w tym języku, tym więcej zarobisz.

Aby zdobyć nasz wiosenny bonus skontaktuj się z naszym rekruterem, który dysponuje szczegółową informacją na temat warunków jego otrzymania.

Dlaczego warto postawić na Promedica24?

  • Gwarantujemy wsparcie koordynatorów na każdym etapie kontraktu.

Dbamy o to, aby Twój pobyt i praca w Niemczech były jak najbardziej komfortowe. Organizujemy zakwaterowanie i zapewniamy wsparcie językowe. Staramy się też, aby opiekun dobrze czuł się w domu Podopiecznego. Nasi opiekunowie kontraktów służą naszemu personelowi opiekuńczemu wsparciem na każdym etapie kontraktu.

  • Oferujemy liczne bonusy i premie

Oprócz bonusa świątecznego, oferujemy wiele dodatków, które pozwalają Ci zarobić więcej  i cieszyć się dodatkowymi korzyściami.

  • Dajemy dostęp do aplikacji dla opiekunów

Dla naszych opiekunów przygotowaliśmy dedykowaną aplikację, która ułatwia zarządzanie kontraktem, komunikację z podopiecznym oraz gwarantuje dostęp do ważnych dokumentów.

Dowiedz się więcej o naszej wiosennej bonusowej akcji

Praca jako opiekunka seniora w Niemczech czeka właśnie na Ciebie!

Po więcej informacji zapraszamy do naszych oddziałów lub do kontaktu telefonicznego pod numerem: 22 250 55 00.