Wyszukaj w serwisie

Dni Otwarte 2022 w Promedica24

19 lipca 2022 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Dla większości firm okres wakacyjny to czas luzu i wytchnienia. Ale my, mimo pięknej pogody za oknem nie zwalniamy tempa! W ostatnich tygodniach w siedemnastu naszych oddziałach na terenie całej Polski zorganizowaliśmy Dni Otwarte. Dlaczego warto było nas odwiedzić? Jakie atrakcje czekały na uczestników? Możecie przeczytać o tym poniżej.

Mimo, że wszyscy już przyzwyczailiśmy się do tego, że każde wydarzenie w dzisiejszych czasach może odbyć się w trybie online, nasze Dni Otwarte postanowiliśmy zorganizować stacjonarnie. Choć cenimy zalety wydarzeń w formie zdalnej, spotkania twarzą w twarz na zawsze pozostaną dla nas lepszą formą kontaktu z drugim człowiekiem.

Próbna lekcja niemieckiego dla przyszłych opiekunów seniorów

Wśród naszych gości znalazły się zarówno osoby już zdecydowane na wyjazd, jak i takie, które dopiero zastanawiają się nad tym, czy rozpocząć przygodę z opieką senioralną. Do tej drugiej grupy osób należy pani Jadwiga, która myśli o wyjeździe do Niemiec, ale…. w dalekiej przyszłości.

„Uczę się języka niemieckiego na własną rękę. Chciałabym wyjechać, ale jak na razie mam spore obawy, czy kiedykolwiek będę gotowa… Panicznie boje się, że się nie dogadam z Podopiecznym… Dlatego pomyślałam, że przyjdę na organizowaną tu lekcję próbną dla opiekunek” – zdradziła nam Pani Jadwiga.

Właśnie dla osób takich jak Pani Jadwiga zorganizowaliśmy próbną lekcję języka niemieckiego, podczas której nasi kandydaci mogli zobaczyć, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. A niemiecki nie taki trudny😊 Podczas lekcji oddziałach Promedica24 nasi goście otrzymali nie tylko solidną dawkę wiedzy, ale także darmowe materiały do nauki podstaw języka niemieckiego. Wszystko to w luźnej atmosferze, przy filiżance pysznego cappuccino😊

Wykłady, prezentacje i… dużo więcej

Nie tylko nasze lekcje języka niemieckiego cieszyły się dużą frekwencją podczas Dni Otwartych promedica24. Nasze rekruterki w każdym z oddziałów przygotowały dla naszych gości rozmaite niespodzianki. Niektóre z nich były ściśle związane z pracą jako opiekun seniora, na przykład wykład „Pierwsza pomoc dla Seniora” czy prezentacja multimedialna „Prawa i obowiązki opiekunki seniora”. Choć, jako eksperci w branży senioralnej, staraliśmy się przede wszystkim dzielić wiedzą, chcieliśmy również zapewnić naszym uczestnikom dodatkowe atrakcje.

Jak się domyślacie, na stolikach w naszych biurach nie zabrakło słodkości. A w związku z tym, że w znakomitej większości odwiedziły nas panie, które starają się zazwyczaj dbać o linię, postanowiliśmy, jako dodatkową atrakcję zorganizować spotkanie z dietetyczką. Każda z Pań, która pojawiły się na wydarzeniu miała okazję nie tylko zjeść pyszne ciastko, ale też skonsultować się ze specjalistką w zakresie właściwego odżywiania się.

Choć Dni Otwarte Promedica24 już za nami, pamiętajcie, że nasze biura na co dzień stoją dla Was otworem. Nasza załoga zawsze jest gotowa, aby zmierzyć się z Waszymi wątpliwościami oraz udzielić odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania w zakresie opieki nad seniorem oraz pracy w charakterze opiekuna.