Wyszukaj w serwisie

Dni Otwarte czy rekrutacja mobilna? Zobacz, dla Ciebie przygotowaliśmy!

15 czerwca 2022 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Zastanawiasz się nad pracą jako opiekun osoby starszej? W najbliższym czasie na terenie całej Polski organizujemy szereg wydarzeń, podczas których, przy filiżance dobrej kawy, postaramy się przybliżyć naszym gościom realia pracy w branży senioralnej. Nie może Cię tam zabraknąć!

DNI OTWARTE

Mieszkasz w jednym z 44 miast, w których znajduje się oddział Promedica24? W takim razie zapraszamy Cię na Dni Otwarte.

Podczas wydarzenia nie tylko poznasz naszą firmę bliżej, ale przede wszystkim przyswoisz ogrom wiedzy na temat pracy w branży senioralnej. Ponad to nasi rekruterzy już przygotowali dla wszystkich odwiedzających ogrom atrakcji! Jeśli chcesz wiedzieć jakich, koniecznie śledź profil naszego oddziału na Facebooku w Twoim mieście – tam już niedługo pojawią się wszystkie niezbędne informacji na temat Dni Otwartych Promedica24.

REKRUTACJA MOBILNA

Chciałabyś nas odwiedzić podczas Dni Otwartych, ale do naszego oddziału masz daleko? Nic straconego! Właśnie z myślą o osobach takich jak Ty stworzyliśmy nasz projekt rekrutacji mobilnej. Sprawdź czy nasz bus rekrutacyjny odwiedzi również Twoje miasto. Polub nasz profil na Facebooku – już niedługo opublikujemy na nim szczegółową trasę naszego busa.

Pamiętaj – zarówno Dni Otwarte jak i Rekrutacja Mobilna to najlepsza okazja aby postawić pierwszy krok na ścieżce kariery zawodowej i zacząć zarabiać dobre pieniądze jako opiekun seniora w Niemczech, Polsce lub w Anglii!