Wyszukaj w serwisie

Jakość usług Promedica24 potwierdzona przez TÜV Rheinland Polska

26 lutego 2016 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Jakość usług Promedica24 potwierdzona przez TÜV Rheinland Polska

Promedica24, lider usług opieki domowej dla osób starszych w Polsce i za granicą, otrzymała certyfikat potwierdzający jakość w opiece nad osobami niesamodzielnymi według standardu QSBB TÜV Rheinland. To jedno z najbardziej rozpoznawanych i cenionych wyróżnień na świecie.

Promedica24 to dynamicznie rozwijająca się polska spółka. Od dziesięciu lat oferuje swoje usługi
w kraju i w Niemczech, a niedawno weszła na rynek angielski. Firmajest także obecna w Rumunii, Bułgarii i na Słowacji, gdzie rekrutuje opiekunki i opiekunów.

Na początku lipca Promedica24 dołączyła do grona spółek docenionych przez TÜV Rheinland Polska. Wśród nich znajdują się m. in.: Procter & Gamble czy Whirlpool. TÜV Rheinland Polska oceniło firmę
w ramach czterech obszarów: zarządzania działalnością, organizacji świadczeń opieki, obsługi
i informowanie klienta oraz zapewnienia kompetentnego personelu.

To ogromne wyróżnienie dla naszych pracowników i całej firmy – mówi Dorota Machnik, Dyrektor Operacyjna firmy Promedica24.Celem Promedica24 jest zapewnianie najwyższej jakości usług naszym klientom, ale także najlepszych warunków pracy dla naszych pracowników. Certyfikat TÜV Rheinland Polska potwierdza nasze starania i mobilizuje nas do dalszego rozwoju– dodaje Machnik.

TÜV Rheinland Polska to czołowa firma na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych w kraju. Jest częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group, założonego w 1872 roku i będącego wiodącym dostawcą usług dla przemysłu na całym świecie. Głównym obszarem działalności firmy jest certyfikowanie technologii, personelu, systemów zarządzania oraz wyrobów. W ten sposób, TÜV Rheinland przyczynia się do zwiększania konkurencyjności na rynku i bezpieczeństwa świadczonych usług.

Certyfikat TÜV Rheinland nie jest jedynym wyróżnienie dla firmy Promedica24 związanym z jakością świadczonych usług. Firma ponownie uzyskała certyfikat jakości ISO 9001:2008, przyznany przez jednostkę certyfikującą Dekra Certification Sp. z o.o.

W tym roku, spółka otrzymała również tytuł „Firmy Godnej Polecenia” w programie realizowanym przez Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu. Promedica24 jest także wieloletnim członkiem najważniejszych organizacji branżowych: Sekcji Agencji Opieki (SAO), Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ) oraz Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK).

jakosc_uslug_promedica24_potwierdzona_przez_tuv_rheinland_polska_1.08 jakosc_uslug_promedica24_potwierdzona_przez_tuv_rheinland_polska_1.08