Wyszukaj w serwisie

Mobilna Rekrutacja po raz szósty!

4 lipca 2018 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Jak co roku, wraz ze zbliżającymi się wakacjami, rusza nasz BUS rekrutacyjny, który już po raz szósty dotrze do kilkudziesięciu miejscowości w całej Polsce. Celem akcji jest dotarcie do wszystkich osób zainteresowanych współpracą z Promedica24, którzy mają problem z dojazdem do jednego z naszych oddziałów.

Od lipca do końca sierpnia busy mobilnej rekrutacji będą odwiedzać różne miasta w całej Polsce. Podczas akcji będziemy szukać opiekunek/ów osób starszych, które podejmą się pracy w Niemczech, Anglii lub w Polsce bus.

Przychodząc do busa rekrutacyjnego Promedica24, już na miejscu, każdy zainteresowany pracą za granicą może zapoznać się z warunkami zatrudnienia oraz charakterystyką zawodu opiekuna/ki osób starszych. Nasza rekruterka odpowie na wszystkie pytania. Podstawowym kryterium zatrudnienia jest znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym w przypadku pracy w Niemczech lub znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w przypadku wyjazdu do Anglii oraz doświadczenie w opiece (może to być doświadczenie rodzinne). Jednak o pracę mogą starać się także osoby bez wskazanych umiejętności, ponieważ organizujemy liczne kursy językowe i szkolenia z zakresu opieki nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Natomiast w przypadku, kiedy osoba odwiedzająca nas spełnia wszystkie wymogi – umowę o współpracy z nami może podpisać już w busie, bez konieczności podróżowania do naszego oddziału – wystarczy dokument tożsamości ze zdjęciem.

W najbliższym czasie znajdziecie nas w następujących miejscowościach:

  • Orzesze- 4 lipca w godz. 13.00 – 18.00 (Rynek, obok Miejskiego Ośrodka Kultury)
  • Dąbrowa Górnicza- 5 lipca w godzinach 9.00 – 14.00 (Targowisko przy ul. Księcia j. Poniatowskiego)
  • Mysłowice- 6 lipca w godz. 13.00 – 18.00 (Plac Wolności)
  • Krzepice- 9 lipca w godz. 13.00 – 18.00 (Rynek)
  • Działoszyn- 10 lipca w godz. 13.00 – 18.00 (Rynek)
  • Sosnowiec- 10 lipca w godz. 10.00 – 17.00 (Patelnia)
  • Skarżysko Kamienna- 11 lipca w godz. 13.00 – 18.00 (Skarżyski Dom Handlowy)
  • Starachowice- 12 lipca w godz. 13.00 – 18.00 (Rynek)

Zapraszamy!