Wyszukaj w serwisie

Nowe bonusy dla opiekunów w Polsce

4 października 2023 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Masz w planach szybki wyjazd do pracy na terenie Polski? A może planujesz wyjazd na kontrakt na 46 lub więcej dni? W obu wypadkach świetnie się składa – teraz naszym opiekunom w Polsce oferujemy bonusy specjalne za szybki wyjazd i długi pobyt na kontrakcie. Poniżej przeczytasz o szczegółach naszej akcji bonusowej

Bonus za szybki wyjazd

Cenimy umiejętność podejmowania szybkich decyzji, dlatego teraz opiekunów, którzy zdecydują się na szybki wyjazd na kontrakt nagrodzimy kwotą do 300 zł. Warunkiem otrzymania bonusu jest wyjazd na kontrakt na terenie Polski w terminie do 3 dni od daty podpisania umowy.

Bonus za kontrakt 46 dni

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, a Twoja opieka nad seniorem w Polsce potrwa 46 dni (lub dłużej), możesz spodziewać się od nas dodatkowego bonusa o wartości nawet 500 zł.

Bonus za kontrakt 60 dni

Jeśli kontrakt 46 dni to dla Ciebie za mało, znakomicie się składa😊 Wystarczy, że Twój pobyt na zleceniu wyniesie 60 dni (lub więcej), a możesz spodziewać się od nas bonusa o wartości nawet 800 zł.

Dlaczego warto pracować z Promedica24?

Gwarantujemy wsparcie koordynatorów na każdym etapie kontraktu.

Dbamy o to, aby Twój pobyt i praca w były jak najbardziej komfortowe. Organizujemy zakwaterowanie i podróż na miejsce zlecenia. Staramy się też, aby opiekun dobrze czuł się w domu Podopiecznego. Nasi opiekunowie kontraktów służą naszemu personelowi opiekuńczemu wsparciem na każdym etapie kontraktu.

Oferujemy liczne bonusy i premie

Oferujemy wiele dodatków, które pozwalają Ci zarobić więcej  i cieszyć się dodatkowymi korzyściami.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie bonusów.

Praca jako opiekunka seniora w Polsce czeka właśnie na Ciebie!

Po więcej informacji zapraszamy do naszych oddziałów lub do kontaktu telefonicznego pod numerem: 22 250 55 00.