Wyszukaj w serwisie

Nowy numer magazynu dla opiekunów

19 lipca 2023 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Już jest mowy numer naszego magazynu „Promedica24 po godzinach”, a w nim przydatne porady, ciekawe treści oraz trochę rozrywki. Zapraszamy do czytania magazynu online.

Z wielką przyjemnością oddajemy w Wasze ręce wakacyjny numer naszego magazynu. Znajdziecie w nim wartościowe materiały, które mają za zadanie wesprzeć Was w codziennej pracy. Serdecznie zachęcamy też do zapoznania się z zasadami przyznawania aktualnych bonusów w naszej firmie. Ważne informacje na ten temat publikujemy już na pierwszych stronach naszego magazynu.

Tym razem do Waszej uwagi polecamy przede wszystkim materiały będące pokłosiem naszych live’ów – artykuł o odchudzaniu po 50 roku życia, a także wywiad z ekspertką Agatą Komorowską na temat roli mikronawyków w naszym życiu. Zachęcamy też do lektury prawdziwej historii naszej opiekunki Pani Eli z Wałcza – w końcu życie pisze najlepsze historie!

W naszym magazynie nie mogłoby zabraknąć sekcji poświęconej rozrywce – znajdziecie tu nie tylko krzyżówkę, ale również niemieckie zwroty, które na pewno przydadzą się Wam na zleceniu.