Wyszukaj w serwisie

Po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni godłem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR

13 lipca 2017 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni godłem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR

lider-hr-2017Lider HR 2017 to ogólnopolski Program z obszaru zatrudnienia, którego celem jest upowszechnianie i propagowanie właściwych wzorców, modeli i strategii działań w zakresie polityki personalnej w firmach. Program adresowany jest do przedsiębiorstw, dla których dbałość o warunki pracy i rozwój pracowników wpisana jest w strategię działalności. Głównym kryterium wyboru laureatów Programu jest szeroko rozumiana jakość zatrudnienia. Tym bardziej jesteśmy dumni, że nasza firma po raz kolejny dołączyła do prestiżowego grona firm, który wytyczają standardy w zakresie zatrudnienia.

Kolejna nagroda i godło są dla naszych Opiekunek i Opiekunów gwarancją godnego polecenia, rzetelnego i wiarygodnego pracodawcy, który tworzy bezpieczne i stabilne miejsca pracy. To dowód na to, że jesteśmy zaufanym i sprawdzonym Partnerem

W tegorocznej edycji Konkursu Kapituła Programu doceniła nie tylko nasze standardy zatrudnienia i tworzenie nowych miejsc pracy, ale szereg przedsięwzięć i inicjatyw ujętych w naszej strategii działań zaangażowanych społecznie.

Dziękujemy za wyróżnienie!