Wyszukaj w serwisie

Rok 2018 w Promedica24, czyli 285 okrążeń dookoła świata.

18 lutego 2019 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

I przeleciało… 14 lat jak mgnienie oka. W grudniu tego roku firma będzie obchodzić 15 lecie istnienia, więc jest to już spory kawałek czasu. Dlaczego w takim razie to zeszły rok był najważniejszy? Na pierwszą myśl przychodzą słowa: najbardziej pracowity, najbardziej wymagający, taki w którym postawiliśmy przed sobą ambitne wyzwania. Jakie? Zapraszamy do podsumowania.

 • Cały 2018 rok pracowaliśmy nad lepszym, efektywniejszym i szybszym transportem. Zwiększyliśmy flotę busów, które w ubiegłym roku pokonały z naszymi Opiekunami na pokładzie 8 519 392 km, czyli równowartość 213 okrążeń kuli ziemskiej. 2 909 490 km przebyły natomiast drogą powietrzną nasze Opiekunki lecące do Anglii (72 okrążenia kuli ziemskiej).
 • „Zrozumieć Starość”, czyli największa jak do tej pory kampania społeczna prowadzona przez naszą firmę (wspólnie z Fundacją Zaczyn) osiągnęła szacowany zasięg medialny na poziomie 47 711 858 osób. Liczba olbrzymia i zarazem wielki powód do radości ze względu na cel, jaki chcemy osiągnąć – poprawę jakości życia osób starszych w Polsce poprzez edukowanie i zwracanie uwagi opinii publicznej na ograniczenia i problemy, z jakimi codziennie mierzą się seniorzy w naszym kraju. Uruchomiliśmy również magazyn online na stronie www.zrozumiec-starosc.pl, w którym znajdziecie bezpłatne kompendium wiedzy z zakresu procesów starzenia, chorób związanych z wiekiem, opieki, pielęgnacji i rehabilitacji.
  Wszystko, co udało nam się osiągnąć poprzez kampanię „Zrozumieć Starość” znajdziecie na poniższej info grafice.
 • W 2018 roku przeszkoliliśmy 6 684 osoby. Od początku istnienia firmy w naszych szkoleniach brało udział 29 785 Opiekunów. Obecnie oferujemy 5 różnych szkoleń z zakresu opieki nad seniorami oraz kursy języka od podstaw (zbieramy grupy w 120 miastach).
 • W ciągu całego zeszłego roku nasza strona na fb zyskała 4 002 nowych fanów. Codziennie staramy się, aby publikowane treści były dla Was atrakcyjne i ciekawe. Jeśli jeszcze nie polubiłeś/aś naszego profilu, zapraszamy na facebooka – www.facebook.com/Promedica24/.
 • W 2018 roku postawiliśmy krok milowy w rozwoju projektu BusPM24. Od kwietnia zeszłego roku wszystkie busiki zabierają Opiekunów z/do adresów domowych i zawożą ich bezpośrednio do podopiecznego. Łącznie w zeszłym roku przewieźliśmy 45 986 razy naszych pracowników. W analogicznym okresie transport drogą powietrzną zorganizowaliśmy dla 1986 Opiekunów.
 • Przez cały 2018 rok prowadziliśmy kampanię „Premia za Przejście” Za udokumentowane doświadczenie zawodowe: świadectwo pracy lub referencje firmowe, można odebrać nawet 200 euro bonusu. Możliwość uzyskania już na początku współpracy dodatkowych pieniędzy cieszyła się sporym zainteresowaniem, dlatego kontynuujemy akcję w 2019 roku.
 • 1 644 spotkań informacyjnych w 137 miastach Polski zorganizowali nasi rekruterzy w ramach mobilnej rekrutacji. Są to spotkania, podczas których można poznać ofertę firmy, przejść weryfikację językową, a nawet się zatrudnić. Wszystko na miejscu, w miejscowości swojego zamieszkania, bez konieczności podróży do najbliższego oddziału Promedica24.
  Dowiedz się, kiedy nasz rekruter będzie w Twoim mieście, dzwoniąc pod numer infolinii
  22 250 55 00.
 • W 2018 roku odbyło się 86 spotkań w biurach Promedica24 z okazji świąt Wielkiej Nocy i Bożego Narodzenia, podczas których wspólnie z Opiekunami malowaliśmy jajka, kubki czy wspólnie ubieraliśmy choinki. Już niedługo Wielkanoc i kolejna okazja, aby spędzić wspólnie czas, porozmawiać, podzielić się uwagami. Nie możemy się doczekać!
 • Z początkiem zeszłego roku uruchomiliśmy dedykowany kampanii „Zrozumieć Starość” magazyn online. Znajdziecie tam 80 artykułów będące bezpłatnym kompendium wiedzy z zakresu procesów starzenia, chorób związanych z wiekiem, opieki, pielęgnacji, rehabilitacji, wsparcia seniorów i opiekunów. Link do strony.
 • W 2004 roku, gdy powstała firma, funkcjonował jeden oddział Promedica24. Dziś na terenie Polski jest ich 53 (z czego 6 otwartych w samym 2018 r.), a wszystko po to, aby być blisko Was oraz żeby dojazd do oddziału Promedica24 zajmował jak najmniej czasu i wysiłku.
 • 49 newsów i artykułów pojawiło się na naszej stronie www.promedica24.pl. Zapraszamy do lektury i do obserwowania zakładki „aktualności”.
 • 40 DeLoreanów z filmu „Podróż do Przyszłości” rozdaliśmy blogerom, influencerom
  i ludziom internetu z tajemniczym zaproszeniem na podróż do przyszłości podczas kwietniowego wieczoru dla dorosłych w Centrum Nauki Kopernik. Uczestnicy, którzy wzięli udział w eksperymencie, mogli przekonać się, jak będzie wyglądało ich życie za kilkadziesiąt lat.
 • 20% Opiekunów zatrudnionych w 2018 roku to osoby, które wróciły do nas po dłuższej lub krótszej przerwie. Jest to dla nas znak, że dobrze wspominacie pracę w Promedica24. Dziękujemy!
 • 20 miejscowości odwiedził nasz bus, podczas letniej „Mobilnej rekrutacji”, którą nieprzerwanie organizujemy od 6 lat. Celem akcji jest dotarcie do wszystkich osób zainteresowanych współpracą z Promedica24, którzy mają problem z dojazdem do jednego z naszych oddziałów.
 • 20 dodatkowych benefitów czekało na naszych opiekunów, którzy współpracowali z Promedica24 w 2018 roku w Anglii lub Niemczech. Jakie? Zobaczcie na poniższej info grafice.
 • 15 opiekunów otrzymało na początku 2018 roku dyplom Wyróżnienie Roku 2017 w ramach specjalnego podziękowania za świadczenie usług opiekuńczych na najwyższym poziomie. Już niedługo poznamy laureatów „Wyróżnienia roku 2018”.
 • 14% zatrudnionych Opiekunów dowiedziało się o naszej firmie z polecenia znajomej/znajomego. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na Was również w 2019 roku.
 • 10 filmów na YouTube w 2018 roku. Nie subskrybujesz jeszcze naszego kanału? Pora zacząć 😉 <<Wciśnij>>
 • 6 kroków, tylko tyle wystarczy, aby zatrudnić się w Promedica24. Zobacz krótką animację na YouTube i przekonaj się jakie to łatwe. <<Video>>
 • Jak odmienić życie na lepsze, o zmianach, których nie należy się bać i jak do nich podejść? Na te pytania odpowiadaliśmy wspólnie z zaproszonymi ekspertami podczas 4 spotkań w Dąbrowie Górniczej, Makowie Mazowieckim, Poznaniu oraz Zgierzu. Każde z nich tradycyjnie kończyliśmy z przytupem w rytm muzyki DJ Vika. Łącznie w spotkaniach uczestniczyło prawie 800 osób.
 • 3 rok z rzędu otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat „Solidny Pracodawca 2018”. To najważniejszy w Polsce projekt w dziedzinie zarządzania personelem. Podziękowania za to wyróżnienie należą się również wszystkim pracownikom i współpracownikom, bez których kolejny tytuł nie byłby możliwy.
 • Również 3 rok z rzędu poszliście z nami w „Paradzie Seniorów” ulicami Warszawy. Było głośno, hucznie i wesoło. Na dworze zimno, więc powspominajmy gorącą atmosferę, ??jaka panowała na zeszłorocznej imprezie, która odbyła się 18 sierpnia. <<Video>>
 • Po raz 2 pracownicy biurowi Promedica24 licznie przybyli na charytatywny kiermasz wypieków, z którego przychód w całości został przeznaczony dla jednej z naszych pracownic. Pożar i choroba dzieci okazała się bardzo dużym ciosem dla całej rodziny ?? Mamy nadzieję, że zebrane środki choć trochę pomogły stanąć rodzinie na nogi. Przygotowaliśmy z tej okazji krótkie video. <<Video>>
 • 2 razy uczestniczyliśmy jako eksperci w VI i VII ogólnopolskiej konferencji naukowo-szkoleniowej Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek i Pielęgniarzy Psychiatrycznych w nowym, otwartym 6 października 2018 roku Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim „Drewnica”. Uczestnicy mieli również możliwość założenia na siebie kombinezonów geriatrycznych.
 • 1 Brązowy Spinacz. Najważniejsza nagroda polskiej branży public relations w kategorii CSR powędrowała do Promedica24 i Fundacji Zaczyn za kampanię „Zrozumieć Starość”. Nagroda oraz wszystkie Państwa głosy w konkursie publiczności cały czas motywują nas do dalszych działań edukacyjnych w ramach kampanii.
 • „Care at Christmas: 'I don’t see my own family, but I make it special for others”- taki tytuł posiada artykuł w brytyjskim the Guardian, w którym Pani Aniela, Opiekunka Promedica24 opisuje swoją historię i to, w jaki sposób z pracy Opiekunki czerpie satysfakcję i przyjemność z niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. <<Link do artykułu tutaj>>
 • Czy my przyszli seniorzy, rozumiemy jak wygląda życie naszych rodziców czy dziadków? Jakie problemy napotkamy opiekując się niesamodzielnymi seniorami? Jak wyobrażamy sobie własną starość? Aby odpowiedzieć na powyższe pytania, przeprowadziliśmy ankietę. Chcecie poznać wyniki? Zapraszamy do artykułu. <<Link>>
 • Cała masa zebranych artykułów szkolnych. Dziękujemy każdemu z osobna za wsparcie akcji zorganizowanej przez oddział Kielce Promedica24 oraz Fundacja Miśka Zdziśka Błękitny Promyk Nadziei dla dzieciaków z domu dziecka w Nagłowicach ??Mamy nadzieję, że zebrane artykuły szkolne i higieniczne ułatwią trochę dzieciakom rozpoczęcie nowego roku szkolnego ✏️??.