Praca z szacunkiem i bonusem – ruszyła najnowsza kampania promocyjna Promedica24

7 czerwca 2017 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Praca z szacunkiem i bonusem – ruszyła najnowsza kampania promocyjna Promedica24

Promedica24 – lider rynku usług opiekuńczych – wystartowała z nową kampanią promocyjną pod hasłem „Praca z szacunkiem i z bonusem 100 euro”. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na zawód opiekuna seniorów i zachęcenie do spróbowania w nim swoich sił.

KV_Promedica24_1_maj2017Celem kampanii jest pozyskanie do współpracy osób, które podejmą pracę opiekuna seniora. Zachętą jest dodatkowe 100 Euro bonusu, otrzymywane za każde przepracowane 31 dni na kontrakcie w Niemczech. Warunkiem dodatkowym jest podjęcie takiej pracy od 1 czerwca. Twórcy kampanii chcą dotrzeć do osób rozważających w przeszłości podjęcie pracy jako opiekun, a także zainteresować nią nowych pracowników. Oficjalne dane pokazują, że zawód opiekuna seniorów już teraz jest na liście najbardziej poszukiwanych zawodów, a dla nikogo nie jest tajemnicą, że w Europie zachodzą zmiany demograficzne. Społeczeństwa starzeją się, co tworzy dobry klimat do pracy w opiece nad seniorami, zarówno stałej, jak i tymczasowej, w Polsce i za granicą.

Kampania w założeniu jej autorów ma być jedną z najbardziej intensywnych w branży usług opiekuńczych. Jak mówią marketerzy Promedica24, ma ona charakter kampanii 360°i obejmie media tradycyjne o zasięgu ogólnopolskim, w tym rozgłośnie z pakietu Total Zet (radio ZET i 81 rozgłośni lokalnych), magazyny kolorowe i poradniki dla kobiet, a także dzienniki. W planach jest także kampania telewizyjna. W media planie wzięto także pod uwagę działania w Internecie, w tym w mediach społecznościowych i działania big data. Mocny nacisk położono również na dotarcie do grupy docelowej za pośrednictwem mediów lokalnych i regionalnych.

Najnowsza kampania promocyjna Promedica24 to także zmiana w sposobie komunikacji marki. Jak mówi Agnieszka Niedziela, dyrektor ds. marketingu: Big ideą nowej komunikacji jest podkreślenie, że praca opiekunki seniorów to praca z czymś więcej, to praca z wartością dodaną, zarówno w wymiarze emocjonalnym jak i racjonalnym. Dlatego hasło kampanii to „Praca z szacunkiem”. Nasza nowa kampania podkreśla jej wyjątkowość. Chcemy odczarować ten zawód, pokazać, że to praca z powołaniem, ceniona przez podopiecznych i klientów.”

Kreacje na potrzeby kampanii reklamowej przygotowała agencja Walk Creative, za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy OMD. Kampania potrwa do połowy sierpnia.


Materiały do pobrania:


 

Grupa kapitałowa Promedica24 to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób w wieku senioralnym. Promedica24 to lider rynku opieki domowej w Europie, oferujący profesjonalną i łatwo dostępną alternatywę dla domów opieki. W ciągu 12-letniej działalności firmy, do pracy w roli opiekuna seniorów pozyskano ponad 27 tysięcy osób, zaś liczba klientów firmy przekroczyła 21 tysięcy. Promedica24 dysponuje siecią 53 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego 41 w Polsce, zapewniających opiekunom
i opiekunkom legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Firma świadczy usługi opieki domowej dla klientów na terenie Niemiec i Anglii poprzez sieć 128 partnerów franczyzowych, a także dla klientów z Polski. Promedica24 jest autorem unikalnego na rynku polskim projektu mobilnej rekrutacji. W ramach tego projektu przedstawiciele firmy docierają do wielu miast na terenie całej Polski, prezentując rodzaj i oferty pracy kandydatom do pracy w charakterze opiekuna i opiekunki osoby starszej. Misją Promedica24 jest hasło: „opiekujemy się ludźmi”. Prezesem grupy kapitałowej Promedica24 jest Łukasz Puciłowski. Firma od wielu lat należy do Sekcji Agencji Opieki (SAO), Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ), Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK). Promedica24 legitymuje
się certyfikatami jakości DEKRA oraz TÜV Rheinland. Firma została wyróżniona tytułem Solidnego Pracodawcy Roku 2016 oraz godłem Odpowiedzialny Pracodawca Lider HR. Więcej na www.promedica24.pl, www.facebook.com/Promedica24, a także na www.linkedin.com/company/Promedica24 i