Promedica24 już po raz trzeci z tytułem SOLIDNY PRACODAWCA

5 listopada 2018 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Już po raz trzeci z rzędu otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat programu Solidny Pracodawca 2018. To najważniejszy w Polsce projekt w dziedzinie zarządzania personelem. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce, szczególnie tych, którzy promują najciekawsze rozwiązania z zakresu HR., a przy tym dzielą się własnymi doświadczeniami w mediach. Tytuł Solidnego Pracodawcy potwierdza, że cały czas konsekwentnie utrzymujemy najwyższe standardy polityki zatrudnienia. Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom i współpracowników, bez których to wyróżnienie nie byłoby możliwe.

Program powstał przede wszystkim po to, by wyłonić, uhonorować oraz promować podmioty gospodarcze cechujące się wzorcową polityką personalną, przekładającą się na jakość produktów i usług świadczonych na polskim rynku.
Kryteria, jakimi organizator programu kieruje się przy wyborze:
• warunki pracy (respektowanie przepisów BHP, prawo pracy itp.),
• terminowość wypłat,
• warunki socjalne,
• ścieżka kariery (szkolenia pracowników),
• dynamika zatrudnienia w ciągu ostatnich lat (stan zatrudnienia w ostatnich latach, jego wzrost, spadek – przyczynowość tych zjawisk).

Organizatorami wydarzenia pod patronatem takich instytucji jak SAZ, Pracodawcy RP, Fundacja Edukacja Bez Granic, BCC, WSM w Warszawie są Rzecz o biznesie oraz Strony Rynku. Patronat medialny objęły Rzeczpospolita, Parkiet, Sukces, Bloomberg Businessweek.