Wyszukaj w serwisie

Promedica24 stawia na jakość

28 października 2021 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

W 2021 roku Promedica24 została wyróżniona trzema, niezwykle istotnymi i prestiżowymi odznaczeniami. Dziękujemy wszystkim naszym Opiekunom, pracownikom i współpracownikom, bez których ten sukces nie byłby możliwy.

SOLIDNY PRACODAWCA 2021

Solidny Pracodawca Roku to nagroda stanowiąca potwierdzenie klarowności oraz rzetelności działania firm, co niesie za sobą łatwiejsze nawiązywanie współpracy biznesowej oraz przewagę nad konkurencją w różnego rodzaju przetargach oraz konkursach. Celem programu jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce, szczególnie tych, którzy promują ciekawe rozwiązania HR i dzielą się swoim doświadczeniem na łamach ogólnopolskiej prasy.

FIRMA GODNA ZAUFANIA 2021

Certyfikat Firma Godna Zaufania przyznawany jest za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec Klientów i Kontrahentów. Stanowi poniekąd wykładnik satysfakcji Opiekunów współpracujących z Promedica24 oraz gwarancję rzetelnego i wiarygodnego pracodawcy.

FRIENDLY WORKPLACE 2021

Friendly Workplace to prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez redaktorów/ekspertów Employer Brandingu i HR portalu MarkaPracodawcy.pl – dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. Nagradzane są w nim firmy, które m.in. tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami oraz inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych.