Wyszukaj w serwisie

Promedica24 z nagrodą Solidny Pracodawca 2016

19 maja 2016 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Promedica24 z nagrodą Solidny Pracodawca 2016

[get_social_shares id=”10567″]

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Grupa Kapitałowa Promedica24 przeszła pozytywnie weryfikację w programie SOLIDNY PRACODAWCA 2016 w kategorii ogólnopolskiej i zdobyła tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY.

Program SOLIDNY PRACODAWCA powstał przede wszystkim po to, aby wyłonić, uhonorować oraz promować firmy cechujące się wzorcową polityką personalną, która przekłada się na wysoką jakość produktów SOLIDNY PRAC ROKU 2016i usług.

Szczególnie docenionym i wzbudzającym największe zainteresowanie Kapituły Konkursu został projekt MOBILNEJ REKRUTACJI, prowadzonej przez Promedica24, który w tym rok ma całkiem nową odsłonę i dotrze do jeszcze większej liczby potencjalnych Opiekunów i Opiekunek.

Maria Korzeniewska-Jeleń, dyrektor ds. personalnych w Promedica24, tak podsumowała otrzymanie nagrody przez firmę: „Cieszy nas szczególnie to, że kapituła nagrody doceniła nasz projekt mobilnej rekrutacji. Zdajemy sobie sprawę, że w Polsce jest wiele miejsc, w których zdobycie dobrze płatnej i legalnej pracy dla osób w średnim wieku jest prawie niemożliwe. To dlatego chcemy do nich docierać i dlatego wierzymy w sens mobilnej rekrutacji. Opiera się ona na dojazdach naszych rekruterów, którzy prezentują oferty pracy za granicą i przekonują, że doświadczenie w opiece nad członkami własnej rodziny można zdyskontować z pożytkiem. Dla siebie, dla rodziny, dla domowego budżetu.”

Tym samym Grupa Kapitałowa Promedica24 dołączyła do prestiżowego grona Solidnych Pracodawców. Firmy takie, jak Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o., Decathlon Sp. z o.o., Ferrero w Polsce, czy Carrefour Polska Sp. z o.o. oraz Promedica24 potwierdziły, że w drodze do osiągnięcia sukcesu najważniejsi są ludzie.