Wyszukaj w serwisie

Promedica24 z tytułem „Firmy Godnej Polecenia”

26 lutego 2016 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Promedica24 z tytułem „Firmy Godnej Polecenia”

Promedica24, lider usług opieki domowej dla osób starszych w Polsce i za granicą, został nagrodzony tytułem „Firmy Godnej Polecenia”. Spółka została doceniona ze względu na profesjonalizm, rzetelność oraz wysoką jakość świadczonych usług. Program „Firma Godna Polecenia”, realizowany przez Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu, promuje firmy oferujące najlepsze produkty i usługi odpowiadające na potrzeby klientów.

Promedica24 jest dynamicznie rozwijającą się polską spółką, która od dziesięciu lat działa w kraju i za granicą. Firma jest obecna nie tylko w Polsce, oferuje swoje usługi także w Niemczech. W Rumunii, Bułgarii i na Słowacji rekrutuje opiekunki i opiekunów.

Tytuł „Firmy Godnej Polecenia” to dla nas ogromny zaszczyt. Jako lider rynku dokładamy wszelkich starań, aby odpowiadać na potrzeby naszych klientów. W naszych działaniach skupiamy się na dwóch celach: zapewnieniu seniorom bezpieczeństwa i komfortu funkcjonowania w jesieni życia oraz dbaniu
o satysfakcję i rozwój naszych pracowników. Cieszymy się, że rezultaty naszych starań zostały docenione i mamy nadzieję, że będziemy inspiracją dla innych firm na rynku ­– mówi Dorota Machnik, Dyrektor Operacyjna Promedica24.

Źródłem sukcesu firmy jest szeroka i elastyczna oferta usług, pozwalająca na pełne dostosowanie się do potrzeb, i wymagań klientów. Znaczący wpływ ma na to duża skala działalności firmy: ma aż 28 oddziałów w Polsce oraz współpracuje z ponad 18 000 opiekunek i opiekunów. Promedica24 zapewnia opiekę godzinową, całodobową oraz całodobową z opcją zamieszkania z podopiecznym.

Spółka jest wieloletnim członkiem najważniejszych organizacji branżowych: Sekcji Agencji Opieki (SAO), Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ) oraz Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK). Posiada także certyfikat jakości ISO 9001:2008.

Tytuł „Firmy Godnej Polecenia” Promedica24 otrzymała od Biura Promocji Gospodarczej i Certyfikacji
w Poznaniu (BGPiC), która realizuje projekt od 8 lat. Honorowy Patronat nad programem objęły Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu oraz Wielkopolski Związek Pracodawców, członek Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych LEWIATAN.

promedica24_z_tytulem_firmy_godnej_polecenia_-_informacja_prasowa promedica24_z_tytulem_firmy_godnej_polecenia_-_informacja_prasowa