Wyszukaj w serwisie

Promedica24 z tytułem i godłem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR

21 listopada 2016 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Promedica24 z tytułem i godłem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR

Miło nam poinformować, że firma Promedica24 została nagrodzona tytułem i godłem ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA – Lider HR 2016.

ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA – Lider HR 2016 to ogólnopolski Program, organizowany przez Strefę Gospodarki, dodatek do Dziennika Gazety Prawnej, którego celem jest promowanie właściwych wzorców zatrudnienia. Tym samym dołączyliśmy do prestiżowego grona laureatów tej nagrody takich jak HP, Allianz, PGE, Compensą czy Jula.
odpowiedzialny-pracodawca-2016-godlo

Nagroda i godło są gwarancją godnego polecenia, rzetelnego i wiarygodnego pracodawcy, który tworzy bezpieczne i stabilne miejsca pracy. To bardzo dobra wiadomość dla naszych Opiekunów i Opiekunek, którzy mogą liczyć na zaufanego i sprawdzonego Partnera, a także dla naszych pracowników i kandydatów na różne stanowiska w naszej firmie.

Co warto podkreślić, przy ocenie Kapituła Programu zwróciła szczególną na:

  • tworzenie nowych, atrakcyjnych miejsc pracy, a tym samym wzrost firmy
  • ciekawe inicjatywy i silne zaangażowanie w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

Materiały do pobrania:

  • Wywiad z Marią Korzeniewską-Jeleń – Dyrektorem Wykonawczym (.doc)
  • Dyplom (.pdf)

Grupa Kapitałowa Promedica24 to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych.
Jest liderem rynku opieki domowej w Europie i oferuje profesjonalną i dostępną alternatywę dla domów opieki. Dostarcza opiekę na najwyższym poziomie, dlatego dokłada starań, aby rekrutować i podnosić kwalifikacje kadry opiekuńczej. W ciągu 12-letniej działalności firmy, do pracy w roli opiekuna seniorów pozyskano ponad 27 tysięcy osób, zaś liczba klientów firmy przekroczyła 21 tysięcy. Promedica24 świadczy usługi opieki domowej dla klientów na terenie Niemiec, Anglii i Polski. W ich imieniu poszukuje i przygotowuje do pracy kandydatów z Polski, Rumunii, Bułgarii i Niemiec, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Promedica 24 jest wieloletnim członkiem podmiotów: Sekcja Agencji Opieki (SAO), Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia (SAZ), Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK). Usługi Promedica24 zostały wyróżnione certyfikatem jakości DEKRA oraz TÜV Rheinland.

Więcej: promedica24.com.pl, www.facebook.com/Promedica24 oraz www.linkedin.com/company/promedica24