Wyszukaj w serwisie

Promedica24 z tytułem SOLIDNY PRACODAWCA 2017

13 lipca 2017 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Jest nam niezwykle miło poinformować, że po raz kolejny otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat programu Solidny Pracodawca 2017, który wyłania i promuje firmy cechujące się wzorcową polityką personalną, przekładając się na wysoką jakość produktów i usług.

solidny-pracodawca-2017

Tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY to potwierdzenie skuteczności realizowanej przez nas polityki zatrudnienia i dowód na to, że konsekwentnie utrzymujemy najwyższe standardy. To sukces, który nie byłby możliwy bez naszych pracowników i współpracowników. To dzięki ich zaufaniu, kompetencjom i zaangażowaniu możemy się się rozwijać. Fakt, że zostaliśmy wyróżnieni po raz kolejny motywuje nas do dalszej pracy i nieustannego budowania wizerunku sprawdzonego i bezpiecznego pracodawcy.

Kapituła Konkursu ponownie zwróciła uwagę na nasz projekt Mobilnej Rekrutacji, potwierdzając po raz kolejny, że idziemy w dobrym kierunku. Cały czas chcemy być w tych miejscach w Polsce, w których zdobycie dobrze płatnej i legalnej pracy jest niezwykle trudne. Prowadzimy też wiele innych inicjatyw zaangażowanych społecznie.