Wyszukaj w serwisie

Rozstrzygnięcie KONKURSU „Idealna opiekunka…”

13 stycznia 2017 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Rozstrzygnięcie KONKURSU "Idealna opiekunka…" – lista laureatów

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że konkurs cieszył się naprawdę dużym zainteresowaniem. Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi. Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, komisja zdecydowała się uhonorować poniższe osoby:

Lista laureatów konkursu "Idealna opiekunka…."

 1. Urszula Geras-Stodulska
  "To osoba ceniąca mądrość i doświadczenie ludzi starszych. Świadoma tego, że związane z wiekiem choroby i ułomności uświadamiają nam jak kruche jest nasze życie. Idealna opiekunka musi mieć wielkie serce i poczucie humoru."
 2. Małgorzata Kazaniecka
  "…to Anioł , który zawsze pożyczy skrzydeł, gdy Podopieczny zapomni jak latać…"
 3. Urszula Klag
  "To taka, która lubi przebywać z drugim człowiekiem. Sam kontakt opiekunki z podopiecznym musi przynosić korzyści dla obu stron. Należy uczyć się i nauczać jednocześnie, gdyż każdy jest wyjątkową historią, którą zawsze warto poznać. Opiekunka musi być cierpliwa, umieć słuchać… a jej najważniejszą cechą powinna być empatia."
 4. Barbara Modrecka
  "Ciepło podane z filiżanką aromatycznej herbaty, miłe słowo, podnoszące na duchu, czułe gesty dające pewność, że jest się dla kogoś ważnym i uśmiech, potrafiący rozpromienić każdą, nawet tę gorszą chwilę!"
 5. Adriana Mierniczek
  "To taka, która wkłada serce do każdego posiłku, jest częścią rodziny, jej uśmiech wprowadza słońce w pochmurne dni, wszędzie jest jej pełno, bo przecież wszystko trzeba zrobić na 110%, a mimo to ma czas choćby pograć w szachy ze »swoim« dziadziem."
 6. Beata Zduńczyk
  "Osoba godna zaufania i pełna miłości, w każdej chwili promieniująca ciepłem, jak słońce w jesienny poranek. Dająca nadzieję nawet, gdy gaśnie światło. Będąca oparciem w trudnych chwilach i kojąca ból w cierpieniu. Obecna na dobre i złe."
 7. Beata Wojnar
  "Ktoś, kto słowa zamienia w czyny, towarzyszy w codzienności, nie pyta dlaczego „ja”. Jest z tymi, którzy bez jej obecności i zaangażowania nie mogą podążać dalej. Służy nie czując poniżenia, rozumie nie szukając empatii, kocha nie czekając na wzajemność."
 8. Mirosław Nita
  "Partner idealny do zadań specjalnych, który dba o cztery kąty i ofiaruje święty spokój piąty, działa skutecznie i zachwyca wiecznie, seniorów świetnie wspomaga gdy na starość zdrowie niedomaga i nigdy nie zawiedzie, gdy senior znajdzie się w biedzie."

Wszystkim składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie. Z laureatami skontaktujemy się telefonicznie w celu uzgodnienia szczegółów przekazania nagród.

Komisja Konkursu Promedica24

Regulamin konkursu