Wyszukaj w serwisie

Rusza 5 edycja BUSA rekrutacyjnego!

31 maja 2017 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Jak co roku, wraz ze zbliżającymi się wakacjami, rusza nasz BUS rekrutacyjny, który już po raz piąty dotrze do kilkudziesięciu miejscowości w całej Polsce. Celem akcji jest dotarcie do wszystkich osób zainteresowanych współpracą z Promedica24, którzy mają problem z dojazdem do jednego z naszych oddziałów.

Sprawdź gdzie będziemy w najbliższych dniach.

Od czerwca do września busy mobilnej rekrutacji będą odwiedzać różne miasta w całej Polsce oraz za granicą. Podczas akcji będziemy szukać opiekunek/ów osób starszych, które podejmą się pracy w Niemczech, Anglii lub w Polsce.

Przychodząc do busa rekrutacyjnego Promedica24, już na miejscu, każdy zainteresowany pracą za granicą może zapoznać się z warunkami zatrudnienia oraz charakterystyką zawodu opiekuna/ki osób starszych. Nasza rekruterka odpowie na wszystkie pytania. Podstawowym kryterium zatrudnienia jest znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym w przypadku pracy w Niemczech lub znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w przypadku wyjazdu do Anglii oraz doświadczenie w opiece (może to być doświadczenie rodzinne). Jednak o pracę mogą starać się także osoby bez wskazanych umiejętności, ponieważ organizujemy liczne kursy językowe i szkolenia z zakresu opieki nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Natomiast w przypadku, kiedy osoba odwiedzająca nas spełnia wszystkie wymogi – umowę o współpracy z nami może podpisać już w busie, bez konieczności podróżowania do naszego oddziału – wystarczy dokument tożsamości ze zdjęciem.

Bus czeka w godzinach 10:00 – 15:00 w następujących miejscowościach:

  • 27 czerwca – Świdnica- Rynek
  • 28 czerwca – Brzeg- Plac Polonii Amerykańskiej
  • 29 czerwca – Trzebnica- Targowisko przy ulicy Milickiej 15
  • 30 czerwca – Kępno- Targowisko przy ulicy Polnej

Zapraszamy!