Wyszukaj w serwisie

Świętujemy Dzień Kobiet!

8 marca 2023 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Dzień Kobiet to święto, które kojarzy nam się z upominkami. Dlatego też coś dla Was mamy😊 Przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek, o których przeczytacie poniżej.

Czy Polki mają odwagę do zmian?- wyniki badania

Od lat w ramach naszej kampanii społecznej „Odważ się na zmiany” wspieramy aktywność zawodową kobiet i zachęcamy do podejmowania odważnych decyzji, które mogą zmienić ich życie na lepsze. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet ponownie przeprowadziliśmy badania, w których poruszyliśmy temat odwagi do zmian. Zobaczcie, co powiedziały nasze ankietowane i jak bardzo opinie zmieniły się na przestrzeni lat.

O wynikach naszego badania przeczytacie nie tylko na najpopularniejszych portalach kobiecych, ale również na portalach biznesowych!
Materiał prasowy znajdziecie na przykład tu:

Samopomoc psychologiczna – materiał specjalny

Zdrowie psychiczne to temat szczególnie dla nas istotny. Cieszymy się, że świadomość społeczna dotycząca tej kwesti z każdym rokiem wzrasta. Chcielibyśmy się do tego przyczynić – dlatego postanowiliśmy w Wasze ręce przekazać zbiór artykułów, które powstały na bazie naszych live’ów o tematyce psychologicznej. Mamy nadzieję, że zawarte w nich rady pomogą Wam lepiej radzić sobie z przeszkodami, których w życiu każdej kobiety nie brakuje.
Ebooka z artykułami znajdziecie tu:

Poczucie własnej wartości – czas wreszcie o nie zadbać!

A na koniec prawdziwa wisienka na torcie!

Pracując nad materiałem specjalnym o tematyce psychologicznej zauważyliśmy, że wśród naszych live’ów brakuje spotkania dotyczącego poczucia własnej wartości. Postanowiśmy pójść za ciosem – Dzień Kobiet okazał się doskonałym pretekstem do zorganizowania właśnie takiego live’a.
Obejrzyj live’a: „Poczucie własnej wartości – jak je wzmocnić i uwierzyć we własne możliwości”: