Wyszukaj w serwisie

Targi Seniora Aktywni 50+

19 października 2023 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję wziąć udział w Targach Seniora Aktywni 50+ poświęconych pokoleniu osób dojrzałych. Wydarzenie to stanowiło doskonałą okazję nie tylko do spotkania z osobami zainteresowanymi naszymi usługami, ale także było przestrzenią do wymiany doświadczeń i wiedzy na temat opieki nad osobami starszymi.

Warsztaty z kombinezonem geriatrycznym

Kombinezon geriatryczny to sprzęt zaprojektowany tak, aby, założony, jak najbardziej „postarzył” nasze ciało i zmysły. Sekretem „podróży w czasie” są obciążniki  i usztywnienia, a także specjalne okulary i słuchawki, które skutecznie tępią zmysły, takie jak wzrok czy słuch. Jak zapewne się domyślacie, na targowym stoisku Promedica24 nie mogło zabraknąć naszego kombinezonu geriatrycznego, który towarzyszy nam na tego typu wydarzeniach od lat. Podczas targów ponownie z powodzeniem udało nam się skonfrontować młodych ludzi z wyzwaniami codziennego życia seniora.

Praca opiekuna seniora „w zasięgu ręki”

Poza warsztatami, na naszym stoisku uczestnicy targów mieli możliwość spotkania „oko w oko” z naszymi rekruterkami. Dzięki temu można było dowiedzieć się więcej na temat perspektyw zawodowych w naszej branży i możliwości podjęcia pracy w charakterze opiekuna seniora. Dla wszystkich gości na naszym stoisku praca jako opiekun osoby starszej w Polsce czy w Niemczech była dosłownie w zasięgu ręki😊 Odwiedzający nasze stoisko mogli także uzyskać cenne informacje, oraz porady w zakresie opieki domowej dla bliskich seniorów.

Dziękujemy, że byliście z nami!

Mamy nadzieję, że udało nam się udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi na wszelkie pytania oraz rozwiać wątpliwości dotyczące naszych ofert pracy oraz usług. Cieszymy się, że nasza obecność na targach wzbudziła tak  duże zainteresowanie. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i zachęcamy do kontaktu w przypadku pojawienia się pytań dotyczących pracy w charakterze opiekuna seniora czy usługi opieki domowej.

Zobacz galerię zdjęć z targów: