Wyszukaj w serwisie

Warsztaty stylu dla kobiet dojrzałych – 13.04

8 kwietnia 2022 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty stylu dla dojrzałych Pań. Dowiesz się na nich, jak dobrać stylizację do swojej figury – wyglądać modnie i nie dodawać sobie lat!

Dlaczego warto się zapisać?

Dobrze dobrane ubrania, kolory i dodatki mogą odmłodzić nawet o 10 lat. Warsztat będzie prowadzić stylistka Julita Gotowicka, która od wielu lat wspiera dojrzałe kobiety w odnalezieniu ich stylu i pewności siebie. Nasza ekspertka pomoże Wam dostrzec własne piękno, bez względu na kształt i rozmiar Waszego ciała. Zdradzi też parę tajemnic dotyczących udanych stylizacji na wiosnę 2022 oraz najgorętszych wiosennych trendów! Na spotkaniu online omówimy też mity na temat tzw. „idealnej sylwetki” i udowodnimy, że taka nie istnieje

Nasza ekspertka

Julita Gotowicka na co dzień pracuje z dojrzałymi kobietami, dlatego doskonale wie, jakie trendy im służą. Na warsztacie stylu dla dojrzałych Pań dowiesz się też między innymi: jaki jest Twój typ figury jakie są idealne fasony pasują do typu Twojej sylwetki, które trendy na wiosnę 2022 mają największą moc odmładzania jak wystylizować jedną sukienkę na wiele okazji.

Zapraszamy serdecznie 13 kwietnia od godziny 18.30 do 20.30!

Bądźcie z nami koniecznie i zaproście bliskie kobiety!