Wyszukaj w serwisie

WYNIKI KONKURSU:„Jak nasza aplikacja zmieniła Twoje życie?”

15 grudnia 2023 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Czekacie na wyniki naszego konkursu „ Jak aplikacja zmieniła moje życie?” Publikujemy je poniżej!

Z przyjemnością ogłaszamy, że w naszym konkursie „Jak nasza aplikacja zmieniła Twoje życie?” postanowiliśmy nagrodzić następujące osoby:

  • Adelina Wedmann
  • Agnieszka Górniak
  • Magdalena Czarnojańczyk
  • Joanna Przeworek
  • Krzysztof Mączyński

Uzasadnienie wyboru jury

Wypowiedzi dwójki naszych laureatow, czyli Pana Krzysztofa Mączyńskiego i Pani Joanny Przeworek pisane były wierszem. Nie wiedzieliśmy, że wśród naszych pracowników mamy tak utalentowanych literatów😊Mamy tylko nadzieję, że nasi laureaci zostaną przy aktualnie wykonywanej profesji i nie poświęcą się karierze pisarskiej, ponieważ szkoda by nam było stracić tak dobrych opiekunów😊

W zgłoszeniach konkursowych Pani Adeliny Wedmann oraz  Pani Magdaleny Czarnojańczyk ujęły nas szczerość i prostota. Odpowiedzi te zawierały skrupulatny i wiarygodny opis najważniejszych zalet naszej aplikacji oraz ich wpływu na komfort codziennego życia na kontrakcie.

Za przewrotność postanowiliśmy nagrodzić Panią Agnieszkę Górniak, która w swojej wypowiedzi najpierw stwierdza, że aplikacja nie zmieniła jej życia, później jednak przyznaje, że aplikacja bardzo przydaje się aby „utrzymać równowagę i naładować baterie pozytywną energią”. Więc jednak może trochę zmienia życie ta nasza aplikacja…😉

Z laureatami konkursu skontaktujemy się w ciągu nabliższych dni.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy wygranej, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności w aplikacji oraz profilu na Facebooku, gdzie będziemy zamieszczać informacje o kolejnych konkursach.