Poleć nam nowego Klienta i otrzymaj bonus o wartości 500 zł

Kroki dla klienta po poleceniu

KROK 1

1

Znasz kogoś kto potrzebuje opieki? Polecaj nas swoim znajomym i rodzinie.

KROK 2

2

Zgłoś osobę zainteresowaną usługą opieki domowej poprzez zamieszczony poniżej formularz lub kod QR.

KROK 3

3

Skierowany do nas nowy klient w kolejnym kroku powinien podpisać umowę z Promedica24, która będzie trwać dłużej niż 30 dni bez przerwy.

KROK 4

4

Jeśli umowa z poleconym przez Ciebie klientem zostanie pomyślnie zweryfikowana, po 30 dniach otrzymasz bonus 500 zł na rachunku.

Wypełnij formularz

Warunki do spełnienia

 1. Klient polecający musi byś aktywnym klientem Promedica24 zarówno w momencie polecenia, jak i w momencie bonusu.
 2. Osoba, której polecane są usługi Promedica24 musi wybrać nas na podstawie rekomendacji osoby polecającej i wskazać to przy zawarciu umowy.
 3. Polecony klient lub odbiorca usługi, na rzecz którego zawarta jest umowa, nie może być w żadnym momencie klientem Promedica24. Ponadto nowy klient lub nowy odbiorca usług nie może mieszkać w tym samym gospodarstwie domowym, co obecny lub były klient/odbiorca usług Promedica24.
 4. Bonus za poleconego klienta zostanie wypłacony tylko wtedy, gdy Promedica24 zapewni usługi dla nowego klienta nieprzerwanie przez ponad 30 dni. Wszelkie przerwy w umowach nie są brane pod uwagę. Nowy klient musi w pełni uregulować wszystkie należne faktury.
 5. Zgłoszenie polecenia klienta musi następować przed zawarciem umowy. Weryfikacja poleconego klienta jest przeprowadzana przez nasz dedykowany zespół za pomocą kontaktu telefonicznego w celu potwierdzenia połączenia między stronami polecenia.
 1. Samoaplikacja (polecenie własnej osoby jako nowego klienta) jest wykluczona.
 2. Wypłata bonusu jest dokonywana tylko w formie potrącenia z rachunku za opiekę. Nie będzie realizowana płatność gotówkowa.
 3. Klient w momencie wypłaty bonusu musi być aktywnym klientem firmy Promedica24.
 4. Promedica24 zastrzega sobie prawo do rozwiązania lub nie zawarcia umowy z nowym klientem.
 5. Czas trwania akcji do 31.12.2024
 6. Minimalny wiek polecanego klienta to 18 lat.
 7. Organizatorem kampanii nagród jest Promedica24 Staff EU Sp. z o.o Sp. j z siedzibą w Warszawie (00-807), Al. Jerozolimskie 94 (Polska) oraz Promedica24 Care Personnel EU Sp. z o.o. Sp. j z siedzibą w Warszawie (00-807), Al. Jerozolimskie 94 (Polska).