1. Promedica24 >
  2. Aktualności >
  3. Historia Pani Beaty Zduńczyk z Gdańska

Historia Pani Beaty Zduńczyk z Gdańska

01-03-2016 Praca za granicą, Zawód opiekunki
 

Historia Pani Beaty Zduńczyk z Gdańska

Dziś przedstawiamy historię Pani Beaty z Gdańska, która podobnie jak wielu z Was, miała wątpliwości i obawy, czy da sobie radę. Jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie! Pani Beata świetnie się odnalazła w roli Opiekunki, a praca dostarczyła jej mnóstwa satysfakcji. Sami przeczytajcie.

„Dzisiaj przeczytałam zaproszenie do konkursu by opisać swoją historię pracy jako opiekunka osób starszych z Firmą Promedica24. Pierwsza szybka myśl: tak, chce przedstawić moje doświadczenia by pokazać oblicza tej pracy. Drugim celem jest zainspirowanie innych aby odważyli się jeśli mają wątpliwości: czy zdecydować się na taką formę zajęcia…

To był początek lipca 2013 roku, kiedy to rozglądałam się za pracą wakacyjną. Zrobiłam analizę sytuacji i tak zwaną „burzę mózgu”. W głowie kłębiło się wiele różnych myśli i nagle taka konkretna a może spróbować pracy za granicą. Wzięłam kartkę podzieliłam na pół i rozpisałam za i przeciw. Z natury jestem realistką z pozytywnym optymistycznym nastawieniem która to posiada plan A, B, C i na wszelki wypadek D – gdyby inne zawiodły. Pewnie dlatego przeważyły plusy nad minusami, tak więc decyzja jednoznaczna wypadła na TAK.

Przejrzałam oferty pracy i wybór trafił na firmę Promedica24 z oddziałem w moim mieście. Zgłosiłam się na rozmowę rekrutacyjną, zostałam przyjęta w pełni profesjonalnie i z wielką dbałością o moją osobę tak, bym czuła się pożądaną na rynku pracy. Na ofertę wyjazdu czekałam nie za długo. W tym czasie szlifowałam język by móc się bez problemu porozumieć na miejscu, przeczytałam też książki informacyjne i dydaktyczne, które dostałam na spotkaniu w biurze. Swoją drogą są bardzo praktyczne i warto do nich zajrzeć. Po czym spakowałam torbę podróżną, pożegnałam się z rodziną, bliskimi i wyruszyłam w drogę budować moją przyszłość. Tak zaczął się nowy rozdział w moim życiu, który trwa już trzeci rok.

Poddając refleksji co zyskałam przez ten czas. Mogę z całą pewnością potwierdzić, że zyskałam wiele. Podstawowym kryterium jest to, że mam pracę, korzystne zarobki i wiele możliwości rozwoju na polu zawodowym. W praktyce wykorzystuje znajomość języka niemieckiego, profesjonalnie rozwiązuję sytuacje różne, które niesie życie, mogę codziennie uczestniczyć w życiu pacjentów – dając im cząstkę siebie: uśmiech, życzliwość, cierpliwość i dobra kuchnia – taki kawałek Polski J. Jednocześnie poznaję nowe miejsca, obyczaje, kulturę i ludzi, zawiązałam wiele znajomości i przyjaźni, które trwają do dziś.

Podążając za słowami JPII, który mówił „przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro”. Nie czekaj, odważ się i Ty – zacznij pracę jako opiekunka!”

 

Pracuj z solidnym pracodawcą i zyskaj

  • atrakcyjne zarobki
  • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy
  • pełną organizację podróży i pobytu: transport, zakwaterowanie i wyżywienie
  • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki nad seniorami, udokumentowane certyfikatami
  • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERGO)
  • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7
  • dedykowanego Opiekuna Kontraktu

Rekrutacja na terenie całej Polski. Prosty i szybki proces rekrutacji!

Zgłoś się »

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Polecane oferty pracy dla opiekunek

Praca w Niemczech dla doświadczonej opiekunki, wieś

Data wyjazdu: 2022-02-14

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: wieś, Niemcy

Znajomość języka: dobra

Opis oferty

Praca u Sprawdzonej Rodziny - Wysokie Wynagrodzenie, Göppingen

Data wyjazdu: 2022-02-14

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Göppingen, Niemcy

Znajomość języka: podstawowa

Opis oferty

Sprawdzona oferta dla doświadczonego Opiekuna!, Wolfsburg

Data wyjazdu: 2022-02-07

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Wolfsburg, Niemcy

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty