1. Promedica24 >
 2. Aktualności >
 3. Historia Pani Haliny z Wrocławia

Historia Pani Haliny z Wrocławia

01-03-2016 Praca za granicą, Zawód opiekunki
 

Historia Pani Haliny z Wrocławia

Historia Pani Haliny z Wrocławia pokazuje, że decydując się na współpracę z Promedica24, nie trzeba się o nic martwić. To my załatwiamy wszystkie formalności, organizujemy transport i jesteśmy zawsze dostępni.

 1. Dlaczego opiekunka? – kiedy wchodziłam w życie zawodowe rozpoczęłam pracę jako nauczycielka wychowania przedszkolnego. Był to mój świadomy wybór. To dzieci nauczyły mnie jak człowiek budzi się do życia i jak otwiera się przed nim świat. Starałam się rozbudzać ich ciekawość i zainteresowania otaczającą rzeczywistością. Pomagałam im w tym jak umiałam najlepiej. Teraz los tak ułożył moje życie że opiekuję się ludźmi u schyłku ich życia. Widzę jak zatracają sprawność fizyczną i umysłową, zamykają się  „drzwi” na rzeczywistość. Teraz również staram się w tych trudnych dla nich chwilach robić to co umiem najlepiej.
 1. Dlaczego Firma? – nie mam zmysłu organizacyjnego, nie wiem jak ustalać warunki pracy, stawki, jakie mogą być przywileje, a jakie obowiązki, nie umiem negocjować mam trudności językowe i dlatego powierzyłam to wszystko firmie Promedica24. Otrzymuję kontrakt z ustalonymi warunkami, datę wyjazdu, środek transportu, bilet, datę powrotu a także wiem, że w każdej chwili ( pod numerami telefonów mogę otrzymać poradę lub pomoc. Korzystałam i nigdy się nie zawiodłam, nie miałam z tym problemów, dlatego pracuję tu i polecam firmę innym znajomym by skorzystali z oferty.
 1. Dlaczego uczciwie? – praca ze starymi ludźmi jest trudna, gdyż łączy się z nią nowe otoczenie rodzina pacjenta, sąsiedzi, znajomi itd. Kiedy przekonają się, że praca jest uczciwie wykonywana, zyskuje się szacunek, wszyscy są przyjaźnie nastawieni, ta praca staje się łatwiejsza i przyjemniejsza.
 1. Dlaczego dobro? – bo dobro neutralizuje wszelkie złości agresję, które również towarzyszy czasem w tej pracy i dlatego również pracuje się lepiej
 1. Dlaczego piękno? – bo ubieram swoich pacjentów w najładniejsze rzeczy jakie mają w szafach (po co oszczędzać???)

-siadamy przy stole nakrytym pięknym obrusem z wazonem i kwiatami

-zawsze staram się podawać jedzenie kolorowe, pięknie ozdobione warzywami lub owocami co bardzo cieszy pacjentów i ich rodzinę i znajomych.

 1. Dlaczego spokój? – tylko spokój i tolerowanie ich coraz większej nieudolności umysłowej i fizycznej pozwala mi przeżyć każdą następną chwilę. Ich frustracje, lęki, zagubienie, niedołężność- proszą błagają aby być z nimi w ten trudny czas. Po prostu być. Nie tylko zarabiać pieniądze, ale po prostu być „ z sercem”

Wszyscy w końcu kroczymy w ten trudny czas i oczekiwać będziemy, aby był ktoś przy nas z „sercem”.

 

Pracuj z solidnym pracodawcą i zyskaj

 • atrakcyjne zarobki
 • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy
 • pełną organizację podróży i pobytu: transport, zakwaterowanie i wyżywienie
 • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki nad seniorami, udokumentowane certyfikatami
 • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERGO)
 • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7
 • dedykowanego Opiekuna Kontraktu

Rekrutacja na terenie całej Polski. Prosty i szybki proces rekrutacji!

Zgłoś się »

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Polecane oferty pracy dla opiekunek

Oferta na zastępstwo - Bardzo Dobre Warunki Mieszkaniowe, Dislaken

Data wyjazdu: 2021-11-10

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Dislaken, Niemcy

Znajomość języka: dobra

Opis oferty

Sprawdzona oferta, sympatyczna rodzina!, Kolonia

Data wyjazdu: 2021-10-28

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Znajomość języka: brak

Opis oferty

Wyjazd jeszcze w październiku, Wiesbaden

Data wyjazdu: 2021-10-26

Okres wyjazdu: 3 miesiące

Lokalizacja: Wiesbaden, Niemcy

Znajomość języka: brak

Opis oferty