1. Promedica24 >
  2. Aktualności >
  3. W dalszym ciągu odpowiedzialnie podchodzimy do zagrożenia epidemiologicznego

W dalszym ciągu odpowiedzialnie podchodzimy do zagrożenia epidemiologicznego

30-09-2020 Aktualności, Koronawirus
 

W Promedica24 w dalszym ciągu odpowiedzialnie podchodzimy do zagrożenia epidemiologicznego, które nie ustało i wciąż mamy z nim do czynienia.

Promedica24 uspokaja i zapewnia nasze Opiekunki oraz Opiekunów, że stosuje się do ogólnych zasad higieny oraz zaleceń przekazywanych przez Główny Inspektorat Sanitarny, WHO oraz polskie organizacje rządowe.

Aby jak najlepiej zadbać o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo wprowadziliśmy specjalne procedury, które mają zminimalizować ryzyko zarażenia podczas kontraktu, ale także w trakcie samej podróży do miejsc zamieszkania Podopiecznych. Niezwykle istotne jest także zabezpieczenie przejazdów naszymi busami – wszystkie kursy są pod nadzorem, a kierowców wyposażamy w odpowiednie środki dezynfekujące. Każda Opiekunka/Opiekun otrzymuje od nas pakiet, który zawiera rękawiczki, maseczkę oraz środek dezynfekujący. Te środki (rękawiczki, maseczki, chusteczki dezynfekcyjne, ale także termometry) dostępne są również w busach, stanowiąc ich wyposażenie. Wszystkie busy są poddawane ozonowaniu przed każdym kursem oraz przed rozpoczęciem powrotów. Warto też podkreślić, że pasażerowie busów i kierowcy przebywają w oddzielnych strefach. Dodatkowo, dbamy o to, aby wszystkie nasze Opiekunki i Opiekunowie jadący na kontrakt, byli zdrowi – przed umówionym dniem wyjazdu kontaktujemy się z osobami i pytamy o ich stan zdrowia. Nasi Klienci zostali również poinstruowani o zachowanie najwyższej ostrożności i poproszeni o zminimalizowanie konieczności wyjść Opiekunki/Opiekuna do miejsc, gdzie występują skupiska ludzi, np. do sklepu. Niemniej jednak pragniemy podkreślić, że dom Podopiecznego jest jednym z najbezpieczniejszych miejsc, gdyż Podopieczny często jest osobą niewychodzącą.

Dzięki tym procedurom z pełną odpowiedzialnością za bezpieczeństwo naszych Opiekunów i Opiekunek oraz ich Podopiecznych kontynuujemy naszą działalność – cały czas rekrutujemy nowe osoby, organizujemy wyjazdy i świadczymy usługi opieki dla naszych Klientów/Pacjentów.

 

Aktualne ostrzeżenia, komunikaty i zalecenia dotyczące sytuacji epidemiologicznej można znaleźć na oficjalnych stronach najważniejszych instytucji:

W Niemczech aktualności odnośnie sytuacji epidemiologicznej pojawiają się na stronie Instytutu Kocha. W Wielkiej Brytanii informacje publikuje National Health Service – za pomocą kontaktu online (111 online coronavirus service) można także sprawdzić, czy w danym przypadku potrzebujemy pomocy medycznej. W Polsce aktualności odnośnie sytuacji epidemiologicznej publikuje Główny Inspektorat Sanitarny. Narodowy Fundusz Zdrowia uruchomił także całodobową infolinię o koronawirusie: tel. 800 190 590.

 

Więcej informacji o koronawirusie znajdziesz w naszym PORADNIKU.

 

 

 

Pracuj z solidnym pracodawcą i zyskaj

  • atrakcyjne zarobki
  • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy
  • pełną organizację podróży i pobytu: transport, zakwaterowanie i wyżywienie
  • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki nad seniorami, udokumentowane certyfikatami
  • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERGO)
  • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7
  • dedykowanego Opiekuna Kontraktu

Rekrutacja na terenie całej Polski. Prosty i szybki proces rekrutacji!

Zgłoś się »

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Polecane oferty pracy dla opiekunek

Pracuj jako Opiekunka Osób Starszych i zarabiaj! Praca od zaraz!, Bad Vilbel

Data wyjazdu: 2021-02-04

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Bad Vilbel , Niemcy

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty

Opiekun/ka Osób Starszych w Niemczech , Kelkheim

Data wyjazdu: 2021-02-04

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Kelkheim, Niemcy

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty

Sprawdzona SZTELA - świetne warunki, Chama

Data wyjazdu: 2021-02-16

Okres wyjazdu: 2 miesiące

Lokalizacja: Chama, Niemcy

Znajomość języka: podstawowa

Opis oferty