Oferty pracy

  1. Promedica24 >
  2. Oferty pracy >
  3. Praca w Anglii

Praca w Anglii dla opiekunek osób starszych

Promedica24 poszukuje i przygotowuje do pracy opiekunki i opiekunów osób starszych na terenie Anglii. Współpracującym z nami osobom zapewniamy legalną formę zatrudnienia oraz kompleksową organizację pobytu na terenie Anglii.

Oferty pracy dla opiekunek w Anglii:

Osoby znające język angielski w stopniu dobrym oraz mające doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (może być nad członkiem rodziny) zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Praca dla Opiekunki osób starszych - Manchester

NOWOŚĆ

Pan Steven z Manchesteru ma 86 lat, problemy ze słuchem uwarunkowane wiekiem (używa aparatu słuchowego) oraz niedowład prawej ręki.

Ogłoszenie dodano: 2018-04-24

Data wyjazdu: 2018-05-15

Okres wyjazdu: 3 miesiące

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty »


Praca dla Opiekunki osób starszych - Bracknell

NOWOŚĆ

Pan Grey (82 lata) jest po operacji stawu biodrowego, jest osobą leżącą. Ma lekkie zaburzenia czasowo-przestrzenne.

Ogłoszenie dodano: 2018-04-23

Data wyjazdu: 2018-05-14

Okres wyjazdu: 1 miesiąc

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty »


Praca dla Opiekunki osób starszych - Banbury

NOWOŚĆ

Pani Rose ma 77 lat i choruje na stwardnienie rozsiane (MS). Ma problemy ze wzrokiem i słuchem, potrzebuje pomocy przy poruszaniu się.

Ogłoszenie dodano: 2018-04-20

Data wyjazdu: 2018-05-11

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty »


Praca dla Opiekunki osób starszych - Soham

Pan Miller (81 lat) ma I stopień niepełnosprawności, porusza się samodzielnie, ma problemy ze słuchem.

Ogłoszenie dodano: 2018-04-18

Data wyjazdu: 2018-05-09

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty »


Praca dla Opiekunki osób starszych - Maidenhead

Pan William (92 lata) cierpi na początkową fazę demencji oraz nadciśnienie tętnicze. Jest przemiłym staruszkiem, który uwielbia spacery po ogrodzie i długie rozmowy.

Ogłoszenie dodano: 2018-04-17

Data wyjazdu: 2018-05-08

Okres wyjazdu: 2 miesiące

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty »


Praca w Anglii

Od 2004 roku, kiedy Polska stała się członkiem Unii Europejskiej, setki tysięcy Polaków zdecydowało się szukać zatrudnienia w innych państwach europejskich. Jednym z najchętniej wybieranych krajów jest Wielka Brytania – głównie z powodu czynników ekonomicznych. Wiele osób poszukujących pracy w Anglii, decyduje się na skorzystanie z naszej pomocy. Poniżej można znaleźć przydatne informacje o ofertach pracy oraz o tym, jak wygląda zatrudnienie za pośrednictwem naszego biura.

Oferty pracy w Anglii

Osoby poszukujące pracy na Wyspach Brytyjskich z łatwością znajdą zatrudnienie na stanowisku opiekunki/opiekuna osób starszych. Na naszej stronie można znaleźć aktualne oferty pracy wraz z krótkim opisem podopiecznego (jego wieku, choroby lub stopnia niepełnosprawności) oraz z nazwą miasta (m.in. Nottingham, Portsmouth, Bolton, Liverpool, Swindon, Manchester). Praca odbywa się w domu osoby starszej i polega na świadczeniu kompleksowej pomocy przy wykonywaniu podstawowych czynności takich jak mycie, ubieranie, jedzenie, poruszanie się itp. Ponadto, do obowiązków pracownika należy także wykonywanie czynności związanych z prowadzeniem domu (robienie zakupów, sprzątanie, prasowanie, przygotowywanie posiłków).

Wymagania

Ci, którzy myślą o wykonywaniu wspomnianego zawodu, powinni przede wszystkim wyróżniać się empatią, cierpliwością i wyrozumiałością, by efektywnie pomagać osobie, która ze względu na podeszły wiek oraz chorobę nie może samodzielnie funkcjonować. Mile widziane są osoby, które posiadają doświadczenie w pracy w przychodniach, szpitalach, domach opieki, a nawet w zajmowaniu się bliskimi w podeszłym wieku. Kryterium wymaganym jest komunikatywna znajomość języka angielskiego. Należy także dodać, że jest to praca dla kobiet i mężczyzn, którzy uważają, że mogliby wykonywać tego typu zadania.

Bezpieczna i legalna praca w Anglii

Przed każdym wyjazdem, podpisujemy z pracownikiem umowę, która obejmuje cały okres zatrudnienia (zwykle trwa on 2-3 miesiące stałego pobytu w domu podopiecznego). Zatrudnionym przez nas opiekunkom i opiekunom zapewniamy bilet przejazdu oraz organizujemy podróż z miejscowości najbliższej miejsca zamieszkania. Menadżer Kontraktów z kolei udziela szczegółowych informacji dotyczących tego jak dotrzeć do domu podopiecznego oraz z kim należy się kontaktować w razie pytań. Dodatkowo, nasza infolinia czynna jest przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-20:00. Należy także dodać, że firma Promedica24 posiada wiele certyfikatów potwierdzających rzetelność oraz wiarygodność świadczonych przez nas usług.

Czy Brexit uniemożliwi podjęcie pracy w Anglii?

Mimo, że oficjalna decyzja dotycząca opuszczenia przez Wielką Brytanię Unii Europejskiej została już podjęta, to jednak jej postanowienia wejdą w życie dopiero 29 marca 2018 roku. Oznacza to, że jeżeli w najbliższym czasie nic się nie zmieni, przez około 16 miesięcy będzie można pracować w Anglii na niezmienionych warunkach. Warto także wiedzieć, że w Wielkiej Brytanii można zauważyć niesłabnące zapotrzebowanie na personel, który świadczy usługi w sektorze medycznym oraz zajmuje się profesjonalną opieką nad osobami starszymi. Należy zatem mieć nadzieję, że pomimo zmian politycznych, pracownicy tego typu wciąż będą mogli szukać zatrudnienia w tym w właśnie kraju.

Szukasz pracy? Zadzwoń!

22 250 55 00


poniedziałek - niedziela / 8:00 - 20:00

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Pola oznaczone * są wymagane

Zaufany Pracodawca