Opieka dla seniora

 1. Opieka dla seniora >
 2. Dlaczego warto?

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

 • Jesteśmy europejskim liderem w branży opiekuńczej
 • Posiadamy 17-letnie doświadczenie w branży opiekuńczej
 • Działamy na rynku polskim, niemieckim i angielskim
 • Objęliśmy opieką już ponad 31.100 klientów
 • Zaufało nam już 40.500 opiekunów

Nasi opiekunowie

Nasi opiekunowie to wyjątkowe osoby, których zadaniem jest przede wszystkim zadbanie o bezpieczeństwo i komfort swoich podopiecznych. Z tego powodu są oni wybierani bardzo starannie, od ich umiejętności i kwalifikacji zależy standard życia osób, którymi się opiekują.

Opiekunowie Promedica24 posiadają najwyższe umiejętności, potrzebne do świadczenia usług opiekuńczych:

 • Przeszkolenie do opieki nad osobami starszymi. Wszyscy współpracujący z nami opiekunowie to osoby posiadające wysokie kwalifikacje z zakresu opieki nad osobami starszymi i niesamodzielnymi.
 • Doświadczenie. Długoletnie doświadczenie to gwarancja profesjonalnej opieki.
 • Znajomość języków obcych. Nasi opiekunowie znają język niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym.
 • Niezawodność. To, co charakteryzuje naszych opiekunów osób starszych to niezawodność. Podopieczni wiedzą, że zawsze mogą liczyć na pomoc i ciepłe słowo ze strony opiekujących się nimi osób.

Polityka jakości

Oferujemy usługi opiekuńcze na rynkach zagranicznych oraz w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie możliwie najwyższej jakości takich usług, bo naszymi klientami są seniorzy. To osoby starsze i często niesamodzielne, zatem wymagają szczególnej atencji. Naszą misją jest zapewnienie im opieki rozumianej jako bezpieczeństwo i komfort funkcjonowania w jesieni życia.

To dlatego rygorystycznie podchodzimy do weryfikacji cech naszych pracowników, opiekunek i opiekunów. Tylko tak możemy dopasować swoje usługi do potrzeb naszych klientów. Podobne podejście mamy do relacji z naszymi partnerami biznesowymi. Bez przestrzegania standardów, zachowania stabilności i wysokiej kultury pracy nasze relacje nie miałyby szansy na powodzenie. Z dumą możemy powiedzieć, że pracujemy z setkami partnerów na kilku rynkach w Europie.

Ponieważ jesteśmy liderem europejskiego rynku usług opiekuńczych, to wymagamy od siebie więcej niż inni. Dlatego chcemy ciągle dostosowywać się do zmieniających się potrzeb naszych klientów i podopiecznych. W jakiś sposób? Ciągle badamy potrzeby i oczekiwania klientów, niezmiennie surowo weryfikujemy kwalifikacje naszych opiekunów i szkolimy ich oraz naszych pracowników. Tak postrzegamy realizację przyjętej polityki jakości w praktyce.

W codziennej pracy zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia systemu zarządzania jakością oraz spełniania wymagań.

Co gwarantujemy?

Nasza działalność opiera się na dostarczaniu najwyższej jakości profesjonalnych usług opiekuńczych, dlatego stawiamy na nieustanne podnoszenie kwalifikacji naszych opiekunów w zakresie sprawowania opieki nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Jednocześnie, dbając o bezpieczeństwo zarówno naszych klientów, jak opiekunów, zapewniamy, że nasze oddziały działają zgodnie z przepisami prawa polskiego, niemieckiego oraz Unii Europejskiej.

Nasze wartości

W Promedica24 cenimy:

 • Wysoką jakość pracy – staramy się, aby opieka, którą świadczymy była stale na najwyższym poziomie
 • Profesjonalizm – nasza kadra to osoby o najwyższych kwalifikacjach, sumienne i odpowiedzialne
 • Satysfakcję naszych klientów – działamy w branży, w której satysfakcja z oferowanych przez nas usług jest bardzo ważna. Cieszy nas zaufanie, którym obdarzają nas podopieczni.

Jak zostać naszym klientem?

Nasz zespół jest bardzo elastyczny – jesteśmy gotowi umówić się na spotkanie w Twoim domu lub u rodziny/przyjaciół w dogodnym terminie. Przedstawimy dokładnie naszą ofertę i odpowiemy na wszystkie pytanie.

Usługi opieki całodobowej można zamówić telefonicznie, pod numerem telefonu: 22 48 77 999 lub osobiście, odwiedzając jedno z naszych biur. W przypadku, kiedy przebywają Państwo za granicą, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, dzięki czemu w szybki i komfortowy sposób zorganizujecie opiekę dla bliskiej osoby.

 

Szukasz opieki dla swoich bliskich?

Zadzwoń do nas:

22 487 79 99


poniedziałek - piątek / 9:00 - 17:00

Wypełnij formularz, oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody [więcej] poprzez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.[ukryj]

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka PM24 CARE NORTH EU Sp. z o.o. Sp.j. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej