Opieka dla seniora

  1. Opieka dla seniora >
  2. Referencje

Referencje

Moja mama choruje od 20 lat. Zdecydowałam się na pomoc profesjonalnej firmy, gdy stan mamy pogorszył się na tyle, że wymagała stałej opieki. Z powodu pracy i obowiązków rodzinnych nie mogłam sama takiej opieki jej zapewnić. Zapoznałam się z ofertą kilku firm, polecono mi Promedicę24.

Decyzja nie była łatwa: pozostawienie mamy, osoby starszej i schorowanej pod opieką osób trzecich. Do firmy przekonało mnie profesjonalne podejście od samego początku, tj. od zebrania bardzo szczegółowego wywiadu o podopiecznym, bardzo dobrym kontakcie z osobą koordynującą pracę opiekunek. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, wszyscy starają się rozwiązać go jak najszybciej i najlepiej dla podopiecznego. Moje obawy ostatecznie rozwiała mama, która z uśmiechem wita swoje opiekunki i jest naprawdę w dobrej kondycji, pomimo bardzo zaawansowanej choroby.

Klient z Wrocławia

Korzystam z usług Promedica24 już od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji. Firma zapewnia mi opiekę w domu, a opiekun pomaga mi w codziennych czynnościach. Po kilku dniach od podpisania umowy firma skontaktowała się ze mną, aby sprawdzić czy nie ma żadnych problemów z moim opiekunem. W przypadku ewentualnych pytań lub wątpliwości mogę skontaktować się z firmą telefonicznie lub mailowo.

Opiekunowie z firmy Promedica24 są bardzo kulturalni, towarzyscy oraz sumiennie wykonują swoje obowiązki. Są nie tylko codzienną pomocą, ale także naszymi towarzyszami.

Rekomenduję firmę Promedica24 wszystkim tym, którzy oczekują wysokiej jakości usług, prostych zasad współpracy oraz szybkiego i przyjemnego kontaktu z firmą.

p. Dorota z Warszawy