Podróże w czasie z kombinezonem geriatrycznym – fotorelacja

27 kwietnia 2022 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Czy zdecydowalibyście się na podróż w czasie? Z nami macie okazje! Nasze warsztaty z kombinezonem geriatrycznym to niepowtarzalna szansa aby przenieść się w czasie nawet o kilkadziesiąt lat.

Kombinezon geriatryczny = wehikuł czasu

Czy jako opiekunowie osób starszych zastanawialiście się kiedyś jak to jest być na miejscu Podopiecznego? Czy jako młodzi i sprawni ludzie myśleliście o tym jak będzie wyglądało Wasze życie za kilkadziesiąt lat?  Czy trudno jest Wam wyobrazić siebie jako osiemdziesięciolatków, z dużą wadą wzroku,  słabym słuchem i postępującym reumatyzmem? Czy wiecie jak to jest, kiedy odkręcenie kranu czy zapięcie guzików swetra staje się wyzwaniem, któremu trudno podołać?

Kombinezon geriatryczny to innowacyjne narzędzie, które pomaga nam uświadamiać jak trudna i niewyobrażalna jest dla ludzi młodych starość. Dzięki niemu już w kilka chwil możemy sprawić, że postarzejecie się nawet o 30 lat!

Warsztaty z kombinezonem przeprowadzamy już od kilku lat. W tym roku byliśmy obecni jako wystawca na Regionalnej Konferencji Senior-Care w Dźwirzynie. Nie zabrakło nas również w Domu Seniora Leonanium. Planujemy również następne spotkania.

My w Domu Seniora Leonanium – galeria

Obejrzyjcie fotorelacje z ostatnich warsztatów z kombinezonem geriatrycznym:

My podczas Konferencji Regionalnej Senior-Care w Dźwirzynie: