Kombinezon geriatryczny w rękach młodych ludzi!

12 maja 2022 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Bardzo lubimy wpierać urokliwe miejsca. Dlatego z nieskrywaną przyjemnością zgodziliśmy się na przeprowadzenie naszych warsztatów z kombinezonem geriatrycznym w Uniwersytecie Ludowym w Radawnicy. To spotkanie jednak różniło się od innych. Tym razem warsztaty przeprowadziliśmy dla naprawdę szczególnych gości – w podróż w czasie zabraliśmy młodzież w wieku szkolnym!

Warsztaty z kombinezonem geriatrycznym

Nasze ostatnie warsztaty z kombinezonem geriatrycznym zostały zorganizowane w ramach programu MOST – inicjatywy łączącej pokolenia. Musimy się przyznać, że ostatnio z naszymi warsztatami odwiedzamy tyle instytucji, że zaczęliśmy już wpadać w rutynę. Ale w Radawicy było inaczej niż zwykle! Naszym kombinezonem wzbudziliśmy takie zainteresowanie, że nasze spotkanie nieco się przeciągnęło…. Aż do trzech godzin!

Nie spodziewaliśmy się, że naszymi warsztatami uda nam się wzbudzić w uczestnikach takie emocje. Zresztą sami zobaczcie zdjęcia ze spotkania!

Mamy nadzieję, że młodzi ludzie, którzy ubrali na siebie nasz kombinezon, po powrocie do domu już inaczej spojrzeli nie tylko na swoje babcie i dziadków, ale też na zupełnie obcych seniorów w autobusie, windzie czy w kolejce do sklepu. Liczymy na to, że założenie kombinezonu geriatrycznego już na zawsze zmieniło ich podejście do starszych ludzi.

Galeria zdjęć z warsztatów