Nikt nie powinien być samotny w święta!

28 listopada 2016 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Nikt nie powinien być sam na Święta!

Święta to czas radości i miłości, zaś ich wyjątkowość w głównej mierze opiera się na ich rodzinnym charakterze. Przygotowywanie posiłków, ubieranie choinki czy obdarowywanie prezentami, to wszystko jest magiczne pod warunkiem, że mamy z kim dzielić te chwile. Jednak nie dla wszystkich czas świąt jest radosny, wielu seniorów spędza je samotnie…

To właśnie w czasie świąt do szpitali i placówek medycznych zgłasza się najwięcej samotnych starszych osób, dla których jest to sposób na ucieczkę od samotności, do miejsca, gdzie otrzymają opiekę i nie będą zdani sami na siebie.

Święta seniora nie powinny być samotne

Nie zawsze możemy spędzić święta z naszymi rodzicami lub dziadkami, dlatego, aby Twoi bliscy nie czuli się samotni i opuszczeni Promedica24 oferuje opiekę z zamieszkaniem.

Nasz opiekun jest obecny przy seniorze cały czas, pomaga mu i towarzyszy. Senior zaś czuje się bezpiecznie, przebywa we własnym domu, przy pełnym wsparciu ze strony opiekuna nie czuje się samotny i może cieszyć się magią świąt.

Doświadczeni w opiece nie tylko od święta

Nikt nie powinien być sam na Święta!Przez ostatnie 12 lat Promedica24 zapewniła opiekę blisko 21 000 seniorów z Niemiec, Polski i Wielkiej Brytanii. Dzięki tak długiemu doświadczeniu na rynku europejskim jesteśmy ekspertem w opiece nad seniorami. Jesteśmy członkiem Sekcji Agencji Opieki (SAO) oraz zostaliśmy wyróżnieni wieloma certyfikatami m.in. TÜV Rheinland, Firma Godna Polecenia, Solidny Pracodawca 2016, Odpowiedzialny Pracodawca.

Dowiedz się więcej o ofercie opieki dla seniorów.
Zapraszamy do kontaktu z nami!