Praca dla Opiekunki osób starszych - Maidenhead

NOWOŚĆwyjazd z bonusem

Nr ref: PR-UK-17/9852

Data wyjazdu:2017-12-04

Okres wyjazdu: 2 miesiące

Lokalizacja: Maidenhead, Anglia

Znajomość języka:bardzo dobra

Podopieczny

Opiekunka do 92-letniego Pana Williama z Maidenhead. Podopieczny cierpi na początkową fazę demencji oraz nadciśnienie tętnicze. Jest przemiłym staruszkiem, który uwielbia spacery po ogrodzie i długie rozmowy.

Stan zdrowia

  • demencja
  • nadciśnienie

Obowiązki opiekunki

  • pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
  • przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety
  • pomoc przy poruszaniu się
  • robienie zakupów
  • dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje

  • własny pokój dla Opiekuna
  • w domu mieszkają też inni domownicy
  • w pobliżu sklep spożywczy
  • wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS
  • Transport bezpośrednio do domu Podopiecznego
  • Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu:

Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Pola oznaczone * są wymagane

Zaufany Pracodawca