Wyszukaj w serwisie

Oferta pracy dla pielęgniarki – Kraków

Ogłoszenie nieaktualne

Poszukujemy doświadczonych pielęgniarek do pracy w prywatnym szpitalu usytuowanym w spokojnej okolicy Krakowa. Kontrakt na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Zapewniamy wyżywienie i zamieszkanie przez okres trwania kontraktu.

Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody + zobacz więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Gdzie?
Kraków
Od kiedy?
17 czerwca 2024
Na jak długo?
minimum 6 miesięcy
Wynagrodzenie
6 000 zł/ miesiąc

Opis oferty

Nasze wymagania:

  • Masz wykształcenie pielęgniarskie i rozumiesz jak wygląda opieka zorientowana na pacjenta
  • Posiadasz doświadczenie w pracy jako pielęgniarka (minimum 1 rok)
  • Posiadasz obywatelstwo jednego z krajów EU
  • Umiesz pracowac w zespole
  • Cechuje Cię staranność, rzetelność i dobra organizacja czasu
  • Jesteś gotowa do pracy w systemie trzyzmianowym z uwzględnieniem weekendów i świąt.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i liczne bonusy
  • Indywidualne szkolenia przygotowujące do pracy
  • Zakwaterowanie w wygodnym apartamencie
  • Wysoki standard procesu rekrutacji
  • Wsparcie na każdym etapie współpracy
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Benefity korporacyjne
  • Prywatne ubezpieczenie
  • Zakładowy plan emerytalny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i podawanie leków (doustne, dożylnie i domięśniowo)
  • Pobieranie materiałów do badań laboratoryjnych
  • Wykonywanie podstawowych badań (np. EKG, pomiar temperatury i poziomu cukru)
  • Obserwacja i opieka nad pacjentami przed- i pooperacyjnymi
  • Sporządzanie dokumentacji medycznej
  • Wykonywanie zaleceń lekarskich zgodnych z dokumentacją medyczną