Wyszukaj w serwisie

Pielęgniarka/arz Na oddziale Radioterapii Onkologicznej  i w  klinice dziennej, na czas nieokreślony, pełen etat

Ogłoszenie nieaktualne

Klinika jest jednym z najlepszych ośrodków radioterapii w Niemczech. Specjaliści medyczni w ścisłej współpracy z specjalistycznymi pielęgniarkami onkologicznymi zapewniają tutaj indywidualne doradztwo i dostosowaną do potrzeb terapię.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody + zobacz więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Gdzie?
Badenia-Wirtembergia
Od kiedy?
01 lipca 2024
Na jak długo?
na czas nieokreślony
Wynagrodzenie
Od: 4 000 €/ miesiąc

Opis oferty

Oddział składa się z łóżek szpitalnych i dziennych, zintegrowanego oddziału paliatywnego oraz oddziału szpitalnego dla pacjentów neuroonkologicznych. W ambulatorium pielęgniarskim świadczone są usługi pielęgniarskie dla pacjentów poddawanych radioterapii ambulatoryjnej.

Twoje obowiązki w pracy to:

  • Opieka onkologiczna w ramach leczenia lub leczenia paliatywnego
  • Wspieranie, towarzyszenie, opieka i doradzanie pacjentom w oparciu o plan opieki, w tym odpowiedzialność za jakość
  • Wdrażanie wytycznych higienicznych, wymogów i standardów w opiece oraz w elektronicznej dokumentacji pacjenta
  • Dbanie o potrzeby członków rodziny

Idealny kandydat:

  • Ma już doświadczenie w pracy z pacjentami paliatywnymi
  • Ma empatię dla ciężko chorych i wysoki poziom orientacji na pacjenta.
  • Chce być częścią zaangażowanego i empatycznego zespołu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (do 4000 eur brutto) oraz liczne benefity pracownicze
  • Możliwość nauki języka niemieckiego przed i w trakcie pracy
  • Kompleksowe wsparcie podczas procesu rekrutacji (nostryfikacja dyplomu, formalności)
  • Wsparcie przy relokacji i zakwaterowaniu
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku medycznym
  • Opiekę polskiego koordynatora