Wyszukaj w serwisie

Pielęgniarka/arz na oddziale Radioterapii Onkologicznej

Ogłoszenie nieaktualne

Dla  jednego ze współpracujących z nami Szpitali  na terenie Niemiec – Badenia-Wirtembergia poszukujemy osoby na stanowisko Pielęgniarka/arz

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody + zobacz więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Gdzie?
Badenia-Wirtembergia
Od kiedy?
08 czerwca 2024
Na jak długo?
6-12 miesięcy
Wynagrodzenie
Nawet: 4 000 €/ miesiąc

Opis oferty

Dla  jednego ze współpracujących z nami Szpitali  na terenie Niemiec – Badenia-Wirtembergia poszukujemy osoby na stanowisko: Pielęgniarka/arz.

Na oddziale Radioterapii Onkologicznej  i w  klinice dziennej, na czas nieokreślony,  pełen etat, praca na 3 zmiany

Klinika jest jednym z najlepszych ośrodków radioterapii w Niemczech. Specjaliści medyczni w ścisłej współpracy z innymi dyscyplinami w ośrodku onkologicznym i specjalistycznymi pielęgniarkami onkologicznymi zapewniają tutaj indywidualne doradztwo i dostosowaną do potrzeb terapię. Oddział składa się z łóżek szpitalnych i dziennych, zintegrowanego oddziału paliatywnego oraz oddziału szpitalnego dla pacjentów neuroonkologicznych. W ambulatorium pielęgniarskim świadczone są usługi doradcze i pielęgniarskie dla pacjentów poddawanych radioterapii ambulatoryjnej.

Twoje obowiązki w pracy to:

  • Opieka onkologiczna w ramach leczenia lub leczenia paliatywnego
  • Wspieranie, towarzyszenie, opieka i doradzanie pacjentom w oparciu o plan opieki, w tym odpowiedzialność za jakość
  • Wdrażanie wytycznych higienicznych, wymogów i standardów w opiece oraz w elektronicznej dokumentacji pacjenta
  • Dbanie o potrzeby członków rodziny

Idealny kandydat:

  • Ma już doświadczenie w pracy z pacjentami paliatywnymi
  • Ma empatię dla ciężko chorych i wysoki poziom orientacji na
  • Chce być częścią zaangażowanego i empatycznego zespołu
  • Lubi dzielić się wiedzą szkoląc praktykantów i asystentów

Nasze plusy dla Ciebie:

  • Praca w wieloaspektowym środowisku szpitala uniwersyteckiego, który oprócz opieki nad pacjentami koncentruje się również na badaniach medycznych i nauczaniu.
  • Ukierunkowane i systematyczne zapoznawanie się ze specjalistycznym obszarem, a także wsparcie przez szkolenie praktyczne na oddziale
  • Przyjazne rodzinne warunki pracy, np. poprzez elastyczne i indywidualne harmonogramy czasu pracy
  • Dalszy rozwój kompetencji zawodowych, osobistych i społecznych w naszej własnej akademii, indywidualne wsparcie i regularne rozmowy o rozwoju
  • Certified Nursing Education (CNE) – multimedialne możliwości kształcenia ustawicznego online
  • Nasza skala płac regularnie oferuje wyższe wynagrodzenie niż w szpitalach
  • Zakładowy program emerytalny z VBL (Versorgungsanstalt des Bundes und der Länder)
  • Dofinansowanie do biletów lokalnego transportu publicznego i kosztów wyżywienia na terenie kliniki
  • UKfiT: zróżnicowana oferta sportowa z własną siłownią
  • Atrakcyjne zniżki na naszych platformach ofert pracowniczych