Piel臋gniarka/arz – opieka geriatryczna, Stuttgart

Og艂oszenie nieaktualne

Plac贸wka oferuje 50 miejsc opieki stacjonarnej w modelu wsp贸lnoty domowej, a tak偶e miejsca opieki kr贸tkoterminowej. Znajduje si臋 w Badenii Wirtembergii. Wsp贸艂praca jest mo偶liwa od zaraz,聽 w pe艂nym lub niepe艂nym wymiarze godzin.

Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Zg艂o艣 si臋 do nas, przedstawimy Ci oferty

Gdzie?
Stuttgart
Od kiedy?
08 stycznia 2024
Wymagana znajomo艣膰 j臋zyka
Dobra
Na jak d艂ugo?
6-12 miesi臋cy
Wynagrodzenie
3.087鈧 - 3.809鈧

Opis oferty

Twoje zadania

  • Zapewniasz leczenie i podstawow膮 opiek臋 nad pacjentami
  • Z sercem i wiedz膮 prowadzisz i kszta艂tujesz codzienne 偶ycie naszych mieszka艅c贸w
  • Jeste艣 odpowiedzialny za profesjonaln膮 dokumentacj臋 i przyczyniasz si臋 do zarz膮dzania jako艣ci膮

Nasze oczekiwania wzgl臋dem kandydat贸w

  • Wykszta艂cenie piel臋gniarskie (najlepiej opieka geriatryczna lub opieka zdrowotna i piel臋gniarska)
  • Umiej臋tno艣膰 pracy w zespole, empatia, wra偶liwo艣膰 na potrzeby innych
  • Aktualna wiedza na temat technik opieki nad pacjentami
  • Umiej臋tno艣ci dzielenia si臋 do艣wiadczeniem i wiedz膮 specjalistyczn膮
  • Znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego na poziomie min. B1

Oferujemy

  • Sta艂膮 prac臋 z perspektywami rozwoju
  • Wynagrodzenie zgodne z AVR za 39-godzinny tydzie艅 pracy i spe艂nienie wszystkich kwalifikacji zawodowych P7 AVR (3 087 鈧 – 3 809 鈧 w zale偶no艣ci od do艣wiadczenia zawodowego) plus premia roczna
  • 30 dni urlopu plus do 8 dodatkowych dni wolnych
  • Nowoczesne warunki pracy – cyfrowa dokumentacja opieki poprzez wprowadzanie g艂osowe za pomoc膮 smartphona
  • Szerok膮 ofert臋 pracownicz膮 w zakresie zdrowia, sportu i kultury
  • Atrakcyjne mo偶liwo艣ci dalszego szkolenia zawodowego
  • Bilet na komunikacj臋 miejsk膮