Wyszukaj w serwisie

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Ogłoszenie nieaktualne

Nasz Partner należy do klinik o najwyższym poziomie świadczonych usług — reprezentowanych jest tu wiele dziedzin medycyny. Szpital ma wiele oddziałów z silną infrastrukturą. Klinika ma ponad pięćdziesięcioletnią historię, która rozpoczęła się od centrum onkologicznego.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody + zobacz więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Gdzie?
Hamburg
Od kiedy?
31 maja 2024
Wymagana znajomość języka
Dobra
Na jak długo?
12 miesięcy
Wynagrodzenie
Nawet: 4 000 €/ miesiąc

Opis oferty

Główne osiągnięcia są nadal związane z onkologią. Oprócz świetnej infrastruktury, szpital posiada renomowany zespół pracowników, wyspecjalizowanych lekarzy i pielęgniarek którzy są prawdziwą siłą tego miejsca.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie kierunkowe (preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo)
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • znajomość języka niemieckiego: poziom A2-B2
  • gotowość do podjęcie pracy na co najmniej 6 miesięcy
  • mile widziane kursy kwalifikacyjne w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii
  • orientacja na pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja czasu pracy

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi pacjenta, realizacja świadczeń pielęgniarskich w zakresie dokonywania oceny poziomu bólu u pacjentów. Przygotowanie pacjentów do znieczulenia i opieka nad pacjentami po znieczuleniu.

Osoba na stanowisku wykonuje powierzone jej obowiązki zgodnie z zasadami etyki zawodowej i ogólnej z poszanowaniem praw pacjenta

NASZA OFERTA DLA CIEBIE:

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do stanowiska: pielęgniarka dyplomowana ze specjalizacją 4 000 Euro brutto,
  • dodatki za pracę w weekendy i w nocy
  • dodatki specjalne do podstawy pensji w zależności od doświadczenia i nabytych kwalifikacji
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • praca w systemie zmian z możliwością dopasowania grafiku do Twojej dyspozycyjności
  • pomoc Promedica24 w załatwieniu formalności związanych z podjęciem pracy
  • możliwość zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia poziomu kwalifikacji zawodowych bezpłatnie lub poprzez uzyskania dofinansowania
  • atrakcyjny pakiet benefitów