Oferta na zastępstwo - Bardzo Dobre Warunki Mieszkaniowe, Laubach

Nr ref: WP/PR-DE/PL-2021/1634128201

Data wyjazdu:2021-11-03

Okres wyjazdu: 2 miesiące

Lokalizacja: Laubach, Niemcy

Znajomość języka:dobra

Zapunktowani24: 1061 pkt  / min. tyle punktów otrzymasz w programie lojalnościowym za ten wyjazd

Podopieczny

Pan J. (lat 86) cierpi na demencję starczą, potrzebuje pomocy przy transferze, na miejscu do wykorzystania rollator oraz wózek inwalidzki. Ma lekko zaburzoną orientację czasowo-przestrzenną.

Stan zdrowia

  • zaburzona orientacja czasowo-przestrzenna
  • demencja
  • osoba leżąca

Obowiązki opiekunki

  • pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
  • przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety
  • pomoc przy transferze
  • drobne prace domowe
  • robienie zakupów
  • dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje

  • fizjoterapia na miejscu
  • do dyspozycji na miejscu rollator
  • do dyspozycji na miejscu wózek inwalidzki
  • własny pokój dla opiekuna
  • w pobliżu sklep spożywczy
  • w pobliżu przystanek autobusowy
  • wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS
  • Transport bezpośrednio do domu Podopiecznego
  • Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu:

Powyższe ogłoszenie stanowi jedną z wielu ofert pracy jaką posiadamy i ma charakter przykładowy. Jeżeli chciałbyś abyśmy przedstawili Ci nasze oferty pracy, zgłoś się do nas już dziś!

Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Aktualne Bonusy

Kwota bonusu do 350 €

Bonus za świąteczny wyjazd

Wyjedź na kontrakt o długości min. 30 dni, który obejmie święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok oraz święto Trzech Króli i ciesz się dodatkowym bonusem do 350 EUR.

Dowiedz się więcej

Kwota bonusu od 150 €

Premia za polecenie Opiekunki do Niemiec

AKTYWNIE polecając pracowników do Promedica24, możesz w ciągu 90 dni wzbogacić się o dodatkowe 600€ !!

Kwota bonusu 200 €

Premia za przejście

Zyskaj dodatkowy bonus za przejście do Promedica24 i przedstawienie referencji od podmiotu świadczącego usługi opieki.

Kwota bonusu 100 £

Bonus za polecenie Opiekunki do Anglii

Już teraz poleć naszą firmę swoim znajomym, za każdą osobę, która podejmie z nami współpracę otrzymasz atrakcyjny bonus 100£!

Kwota bonusu NAGRODY

Atrakcyjne nagrody

Wyjeżdżaj z nami i otrzymuj punkty, które możesz wymienić na cenne nagrody!

Kwota bonusu 50 €

Unijny certyfikat COVID-19

Otrzymaj bonus 50EUR za dostarczenie do Promedica24 unijnego certyfikatu COVID-19. O szczegóły dopytaj w jednym z naszych oddziałów bądź zadzwoń na naszą Infolinię.

Zaufany Pracodawca