Praca dla Opiekunki osób starszych – Münster

bonus świąteczny

Nr ref: PR-DE-18/10545

Data wyjazdu:2018-11-28

Okres wyjazdu: 2 miesiące

Lokalizacja: Münster, Niemcy

Znajomość języka:średnia

Podopieczny

Pani M. (88 lat) ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane wiekiem, niewydolność serca, początki demencji, niedowład prawostronny, artrozę w obu kolanach i lewym barku oraz zwężenie kanału kręgowego. Występują umiarkowane problemy ze słuchem i wzrokiem (Podopieczna nosi okulary). Orientacja czasowa jest umiarkowanie zaburzona. Poruszanie odbywa się za pomocą rollatora, wymagana jest częściowa pomoc przy transferze. Do dyspozycji na miejscu jest podnośnik do wanny, wózek inwalidzki oraz rollator. Jest stosowana dieta z powodu występującej u Pani Marty nietolerancji laktozy. Najbliższe sklepy oddalone są o 20 min. od miejsca zamieszkania. W zakupach pomaga córka.

Stan zdrowia

  • kłopoty ze wzrokiem
  • kłopoty ze słuchem
  • zaburzona orientacja czasowo-przestrzenna
  • demencja
  • choroby układu krążenia
  • choroby układu kostnego
  • problemy z poruszaniem

Obowiązki opiekunki

  • pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
  • przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety
  • pomoc przy transferze
  • drobne prace domowe
  • dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje

  • do dyspozycji na miejscu rollator
  • do dyspozycji na miejscu wózek inwalidzki
  • własny pokój dla Opiekuna
  • w domu mieszkają też inni domownicy
  • dom z ogrodem
  • wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS
  • Transport bezpośrednio do domu Podopiecznego
  • Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu:

Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Zaufany Pracodawca