Praca u Sprawdzonej Rodziny - Bardzo Dobre Warunki Mieszkaniowe, Zwickau

Last minuteBonus 300€

Nr ref: PR-DE/PL-2019/1574515803

Data wyjazdu:2019-12-16

Okres wyjazdu: 3 miesiące

Lokalizacja: Zwickau, Niemcy

Znajomość języka:podstawowa

Zapunktowani24: 5091 pkt  / min. tyle punktów otrzymasz w programie lojalnościowym za ten wyjazd

Podopieczny

Pan J. (lat 86) cierpi na demencję starczą, potrzebuje pomocy przy transferze, na miejscu do wykorzystania rollator oraz wózek inwalidzki. Ma lekko zaburzoną orientację czasowo-przestrzenną.

Stan zdrowia

  • zaburzona orientacja czasowo-przestrzenna
  • demencja
  • osoba leżąca

Obowiązki opiekunki

  • pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
  • przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety
  • pomoc przy transferze
  • drobne prace domowe
  • robienie zakupów
  • dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje

  • fizjoterapia na miejscu
  • do dyspozycji na miejscu rollator
  • do dyspozycji na miejscu wózek inwalidzki
  • własny pokój dla opiekuna
  • w pobliżu sklep spożywczy
  • w pobliżu przystanek autobusowy
  • wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS
  • Transport bezpośrednio do domu Podopiecznego
  • Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu:

Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Zaufany Pracodawca