Praca dla doświadczonej opiekunki / na

Ogłoszenie nieaktualne

Pani Rosi czeka na Twój przyjazd . Podopieczna jest osobą samotną , samodzielnie wykonuje jeszcze wszystkie czynności .  Potrzebuje towarzystwa oraz pomocy w wykonywaniu codziennych czynności .

Nr ref: PR-DE/PL-2022/0518163134, Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody + zobacz więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Gdzie?
Od kiedy?
27 czerwca 2022
Wymagana znajomość języka
Dobra
Na jak długo?
6 tygodni
Wynagrodzenie
Nawet: 2 482€
Udogodnienia
Darmowy transport do domu podopiecznego
Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
Premia za polecenie do 600€*
Premia za przejście 200€*

Opis oferty

Podstawowe informacje

Prezentujemy kilka podstawowych informacji o podopiecznym.

  • Płeć: kobieta
  • Wiek: 85lat
  • Wzrost: 169cm
  • Waga: 65kg

Stan zdrowia podopiecznego

Podopieczna cierpi na następujące choroby i zaburzenia:

  • cukrzyca
  • kłopoty ze słuchem
  • nadciśnienie
Długość wyjazdu: 6 tygodni

Do dyspozycji na miejscu rollator

Do dyspozycji rower

Dostęp do internetu (Wi-Fi)

Oddzielna łazienka dla Opiekuna

W pobliżu obiekty kulturalne

W pobliżu przystanek autobusowy

W pobliżu sklep spożywczy

Własny pokój dla Opiekuna

Wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą

Brak

Podstawowa

Średnia

Dobra

Bardzo dobra

Nie znasz języka?

Sprawdź nasze darmowe kursy i przekonaj się, jak łatwy jest język niemiecki.

Twój zakres obowiązków

Dotrzymywanie towarzystwa

Dotrzymywanie towarzystwa osobie starszej nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności. Często wystarczą dobre chęci i pozytywne nastawienie. Wspólnie spędzony czas można przeznaczyć na aktywizację seniora i rozwijanie wspólnych pasji, takich jak pielęgnacja roślin czy spacery na świeżym powietrzu.

Dotrzymywanie towarzystwa seniorowi ma zbawienny wpływ na samopoczucie seniora – daje też możliwość budowania pozytywnej relacji między przedstawicielami różnych pokoleń.

Drobne prace domowe

Powinnością każdego Opiekuna i Opiekunki jest utrzymanie czystości wokół Podopiecznego. Do drobnych prac domowych zaliczyć możemy na przykład ścielenie łóżka, umycie naczyń po posiłku oraz pranie i prasowanie odzieży.

Pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych

Skrupulatna dbałość o higienę seniora to istotny element pracy każdego opiekuna.

Podopieczni najczęściej potrzebują pomocy w czynnościach takich jak codzienne ubieranie się, toaleta całego ciała, mycie zębów oraz włosów.

Przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety

Przygotowanie zbilansowanych posiłków dla seniora to zadanie każdego Opiekuna. Przed rozpoczęciem pracy jako opiekun warto spytać rodzinę Podopiecznego o nawyki żywieniowe seniora. Pamiętajmy, że dieta osób starszych powinna być lekkostrawna oraz bogata w witaminy i minerały.

Robienie zakupów

Wyjście po sprawunki to istotna część pracy opiekuna osoby starszej. Osoba opiekująca się seniorem cyklicznie otrzymuje od rodziny Podopiecznego przeznaczone na ten cel pieniądze i zazwyczaj sama decyduje o tym, jak często chodzi na zakupy. Warto wiedzieć, że poza robieniem zakupów Opiekun może być poproszony o załatwienie innych spraw w imieniu seniora np. w urzędzie czy na poczcie.

Płacimy Twoje składki ZUS.

Oferujemy tylko całkowicie legalną pracę zgodną zarówno z niemieckim jak i polskim prawem pracy.