na zastępstwo
Bonus letni

Praca dla opiekunki do sympatycznego małżeństwa z bonusem 250 euro

Ogłoszenie nieaktualne

Poszukujemy opiekunki  do opieki nad małżeństwem, Panią I (79 lat) i Panem W (85 lat). Pani I wymaga transferu całkowitego, jest po udarze i ma problemy z nietrzymaniem moczu.  Pan W choruje na demencję i ma niewielkie problemy z poruszaniem się, ponieważ korzysta z rollatora. Do państwa raz dziennie przychodzi pomoc ambulatoryjna , w Piątek cały dzień spędzają w domu seniora. Dla Opiekunki zapewniony własny pokój z telewizorem i Internetem. Miesięczne wynagrodzenie za ten kontrakt to 1850 euro na rękę.

Nr ref: PR-DE/PL-2022/06214819, Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Chcę tę pracę

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody + zobacz więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej


Gdzie?
Od kiedy?
Od czerwca 2022
Wymagana znajomość języka
Dobra
Na jak długo?
6 tygodni
Udogodnienia
Darmowy transport do domu podopiecznego
Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
Bonus letni/wakacyjny do 250€*
Dodatkowy bonus 50€*

Twój zakres obowiązków

Drobne prace domowe

Powinnością każdego Opiekuna i Opiekunki jest utrzymanie czystości wokół Podopiecznego. Do drobnych prac domowych zaliczyć możemy na przykład ścielenie łóżka, umycie naczyń po posiłku oraz pranie i prasowanie odzieży.

Pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych

Skrupulatna dbałość o higienę seniora to istotny element pracy każdego opiekuna.

Podopieczni najczęściej potrzebują pomocy w czynnościach takich jak codzienne ubieranie się, toaleta całego ciała, mycie zębów oraz włosów.

Pomoc przy poruszaniu się

Upośledzenie sprawności ruchowej często jest wynikiem schorzeń, a także słabej wydajności mięśni. Częstą przyczyną problemów z poruszaniem się jest także zaawansowany wiek Podopiecznego. Zadaniem każdego Opiekuna osoby starszej jest wsparcie seniora podczas ruchu.

Pomoc przy transferze

Osoby starsze w wyniku osłabionych mięśni i przebytych schorzeń często mają problem z poruszaniem się o własnych siłach.

Chociaż pomoc przy transferze seniora wydaje się być zadaniem wymagającym siły fizycznej, Opiekun, który zna technikę prawidłowego transferowania nie będzie miał z tym zadaniem problemu.

Robienie zakupów

Wyjście po sprawunki to istotna część pracy opiekuna osoby starszej. Osoba opiekująca się seniorem cyklicznie otrzymuje od rodziny Podopiecznego przeznaczone na ten cel pieniądze i zazwyczaj sama decyduje o tym, jak często chodzi na zakupy. Warto wiedzieć, że poza robieniem zakupów Opiekun może być poproszony o załatwienie innych spraw w imieniu seniora np. w urzędzie czy na poczcie.

Wymagana znajomość języka

Brak
nie wymagamy znajomości języka
Podstawowa
min. 300 słów
Średnia
min. 500 słów
Dobra
min. 1500 słów
Bardzo dobra
swobodna rozmowa

Nie znasz języka?

Sprawdź nasze darmowe kursy i przekonaj się, jak łatwy jest język niemiecki.

Opis oferty

Poszukujemy opiekunki z dobrym językiem niemieckim do opieki nad małżeństwem, Panią I (79 lat) i Panem W (85 lat). Pani I wymaga transferu całkowitego, jest po udarze i ma problemy z nietrzymaniem moczu. Podopieczna przemieszcza się w wózku, potrzebuje wsparcia w higienie i toalecie. Pan W choruje na demencję i ma niewielkie problemy z poruszaniem się, ponieważ korzysta z rollatora. Czynności higieniczne wykonuje samodzielnie. Do państwa raz dziennie przychodzi pomoc ambulatoryjna w celu rozdzielenia lekarstw, natomiast w Piątek cały dzień spędzają w domu seniora. Podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym z ogrodem w Neustadt – 20 km od Hannoveru, dla Opiekunki zapewniony własny pokój z telewizorem i Internetem. Miesięczne wynagrodzenie za ten kontrakt to 1850 euro na rękę z dobrym językiem niemieckim.

Podstawowe informacje

Prezentujemy kilka podstawowych informacji o podopiecznym.

  • Płeć: mężczyzna
  • Wiek: 85lat
  • Wzrost: 163cm
  • Waga: 75kg

Stan zdrowia podopiecznego

Podopieczny cierpi na następujące choroby i zaburzenia:

  • demencja
  • inkontynencja
  • problemy z poruszaniem
  • udar

Udogodnienia

Do dyspozycji na miejscu rollator

Do dyspozycji na miejscu wózek inwalidzki

Dom jednorodzinny

Dostęp do internetu (Wi-Fi)

W domu mieszkają też inni domownicy

Płacimy Twoje składki ZUS.

Oferujemy tylko całkowicie legalną pracę zgodną zarówno z niemieckim jak i polskim prawem pracy.