od zaraz!

Super oferta , świetne warunki

Ogłoszenie nieaktualne

Pan Wilfred ma 84 lata jest pogodnym miłym starszym Panem bez obu nóg . Mieszka  z żoną w domku jednorodzinnym

Nr ref: PR-DE/PL-2022/0330112720, Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Chcę tę pracę

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody + zobacz więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej


Gdzie?
Od kiedy?
Od kwietnia 2022
Wymagana znajomość języka
Dobra
Na jak długo?
2 miesiące
Udogodnienia
Darmowy transport do domu podopiecznego
Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
Dodatkowy bonus 50€*
Premia za przejście 200€*

Twój zakres obowiązków

Dotrzymywanie towarzystwa

Dotrzymywanie towarzystwa osobie starszej nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności. Często wystarczą dobre chęci i pozytywne nastawienie. Wspólnie spędzony czas można przeznaczyć na aktywizację seniora i rozwijanie wspólnych pasji, takich jak pielęgnacja roślin czy spacery na świeżym powietrzu.

Dotrzymywanie towarzystwa seniorowi ma zbawienny wpływ na samopoczucie seniora – daje też możliwość budowania pozytywnej relacji między przedstawicielami różnych pokoleń.

Pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych

Skrupulatna dbałość o higienę seniora to istotny element pracy każdego opiekuna.

Podopieczni najczęściej potrzebują pomocy w czynnościach takich jak codzienne ubieranie się, toaleta całego ciała, mycie zębów oraz włosów.

Pomoc przy poruszaniu się

Upośledzenie sprawności ruchowej często jest wynikiem schorzeń, a także słabej wydajności mięśni. Częstą przyczyną problemów z poruszaniem się jest także zaawansowany wiek Podopiecznego. Zadaniem każdego Opiekuna osoby starszej jest wsparcie seniora podczas ruchu.

Pomoc przy transferze

Osoby starsze w wyniku osłabionych mięśni i przebytych schorzeń często mają problem z poruszaniem się o własnych siłach.

Chociaż pomoc przy transferze seniora wydaje się być zadaniem wymagającym siły fizycznej, Opiekun, który zna technikę prawidłowego transferowania nie będzie miał z tym zadaniem problemu.

Robienie zakupów

Wyjście po sprawunki to istotna część pracy opiekuna osoby starszej. Osoba opiekująca się seniorem cyklicznie otrzymuje od rodziny Podopiecznego przeznaczone na ten cel pieniądze i zazwyczaj sama decyduje o tym, jak często chodzi na zakupy. Warto wiedzieć, że poza robieniem zakupów Opiekun może być poproszony o załatwienie innych spraw w imieniu seniora np. w urzędzie czy na poczcie.

Wymagana znajomość języka

Brak
nie wymagamy znajomości języka
Podstawowa
min. 300 słów
Średnia
min. 500 słów
Dobra
min. 1500 słów
Bardzo dobra
swobodna rozmowa

Nie znasz języka?

Sprawdź nasze darmowe kursy i przekonaj się, jak łatwy jest język niemiecki.

Opis oferty

Pan Wilfred ma 84 lata , nie ma obu nóg i porusza się na wózku inwalidzkim. Mieszka z żoną w małej miejscowości w domku jednorodzinnym , żona pracuje ale przejmuje obowiązki typu sprzątanie , gotowanie , zakupy są robione wspólnie z opiekunką . Do głównych zadań opiekunki będzie należał transfer podopiecznego z łóżka na wózek i odwrotnie – przy łóżku znajduje się platforma plastikowa która pomaga przy transferze jak i ruchome łóżko, do obowiązków będzie należała również dbałość o higienę podopiecznego , wizyty u lekarza czy spacery. Pan Wilfred stara się poruszać na wózku samodzielnie – aktualnie Państwo czekają na nowy wózek elektryczny . Pan jest miły , otwarty oraz bardzo pozytywny . Dwa dni w tygodniu jeździ do szpitala na dializę gdzie jest zawożony oraz przywożony do domu – wtedy opiekunka me mieć czas wolny. Gdy zbliża się dzień dializy Pan Wilfred jest zestresowany a smuci się wtedy gdy żona jest w pracy bo bardzo za nią tęskni. Opiekunka będzie miała do dyspozycji małe mieszkanko na poddaszu z własną łazienką oraz lodówką . Nie ma problemów z zasypianiem , nosi pieluchy oraz jest cewnik .

Podstawowe informacje

Prezentujemy kilka podstawowych informacji o podopiecznym.

  • Płeć: mężczyzna
  • Wiek: 84lat
  • Wzrost: 177cm
  • Waga: 73kg

Stan zdrowia podopiecznego

Podopieczny cierpi na następujące choroby i zaburzenia:

  • choroba wieńcowa

Udogodnienia

Do dyspozycji na miejscu wózek inwalidzki

Oddzielna łazienka dla Opiekuna

W domu mieszkają też inni domownicy

W pobliżu sklep spożywczy

Własny pokój dla Opiekuna

Dostęp do internetu (Wi-Fi)

Dom jednorodzinny

Płacimy Twoje składki ZUS.

Oferujemy tylko całkowicie legalną pracę zgodną zarówno z niemieckim jak i polskim prawem pracy.