od zaraz!
sprawdzone zlecenie

Zostań Opiekunem/ką seniora w Niemczech. Bonus Wielkanocny do 350€!

Ogłoszenie nieaktualne

Dla opiekunki seniorów przygotowano oddzielny pokój, w którym może ona odpocząć i zrelaksować się po zajęciach opiekuńczych. Miejsce, w którym przebywa Elise, zapewnia spokojną atmosferę oraz wszelkie udogodnienia niezbędne do zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa pacjentce.

Nr ref: PR-DE/PL-2024/0313161852, Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Zgłoś się do nas, przedstawimy Ci oferty

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody + zobacz więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej


Gdzie?
Od kiedy?
18 marca 2024
Wymagana znajomość języka
Średnia
Na jak długo?
1 miesiąc
Wynagrodzenie
Nawet: 1 454€

Aktualne bonusy na czerwiec

Premia za polecenie do 600€*
Premia za polecenie do 600€*
Premia za przejście 200€*
Premia za przejście 200€*

Opis oferty

Elise to 88-letnia kobieta cierpiąca na cukrzycę, chorobę Parkinsona, demencję, nadciśnienie oraz ma problemy z poruszaniem. Jej stan zdrowia wymaga stałej opieki i nadzoru.

Elise korzysta z udogodnień na miejscu, takich jak rollator, który pomaga jej w poruszaniu się po domu jednorodzinnym. Dostępny samochód ułatwia transport pacjentki na wizyty lekarskie. Dzięki Wi-Fi pacjentka może pozostać w kontakcie ze światem z przyjemnością spędzać czas online.

Dla opiekunki seniorów przygotowano oddzielny pokój, w którym może ona odpocząć i zrelaksować się po zajęciach opiekuńczych. Miejsce, w którym przebywa Elise, zapewnia spokojną atmosferę oraz wszelkie udogodnienia niezbędne do zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa pacjentce.

Podstawowe informacje

Prezentujemy kilka podstawowych informacji o podopiecznym.

  • Płeć: kobieta
  • Wiek: 88lat
  • Wzrost: 180cm
  • Waga: 80kg

Stan zdrowia podopiecznego

Podopieczna cierpi na następujące choroby i zaburzenia:

  • cukrzyca
  • choroba Parkinsona
  • demencja
  • nadciśnienie
  • problemy z poruszaniem
Długość wyjazdu: 1 miesiąc

Udogodnienia

Do dyspozycji na miejscu rollator

Do dyspozycji samochód

Dom jednorodzinny

Dostęp do internetu (Wi-Fi)

Własny pokój dla Opiekuna

Wymagana znajomość języka

Brak
 
Podstawowa
 
Średnia
 
Dobra
 
Bardzo dobra
 

Nie znasz języka?

Sprawdź nasze darmowe kursy i przekonaj się, jak łatwy jest język niemiecki.

Twój zakres obowiązków

Dotrzymywanie towarzystwa

Dotrzymywanie towarzystwa osobie starszej nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności. Często wystarczą dobre chęci i pozytywne nastawienie. Wspólnie spędzony czas można przeznaczyć na aktywizację seniora i rozwijanie wspólnych pasji, takich jak pielęgnacja roślin czy spacery na świeżym powietrzu.

Dotrzymywanie towarzystwa seniorowi ma zbawienny wpływ na samopoczucie seniora – daje też możliwość budowania pozytywnej relacji między przedstawicielami różnych pokoleń.

Drobne prace domowe

Powinnością każdego Opiekuna i Opiekunki jest utrzymanie czystości wokół Podopiecznego. Do drobnych prac domowych zaliczyć możemy na przykład ścielenie łóżka, umycie naczyń po posiłku oraz pranie i prasowanie odzieży.

Pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych

Skrupulatna dbałość o higienę seniora to istotny element pracy każdego opiekuna.

Podopieczni najczęściej potrzebują pomocy w czynnościach takich jak codzienne ubieranie się, toaleta całego ciała, mycie zębów oraz włosów.

Pomoc przy poruszaniu się

Upośledzenie sprawności ruchowej często jest wynikiem schorzeń, a także słabej wydajności mięśni. Częstą przyczyną problemów z poruszaniem się jest także zaawansowany wiek Podopiecznego. Zadaniem każdego Opiekuna osoby starszej jest wsparcie seniora podczas ruchu.

Robienie zakupów

Wyjście po sprawunki to istotna część pracy opiekuna osoby starszej. Osoba opiekująca się seniorem cyklicznie otrzymuje od rodziny Podopiecznego przeznaczone na ten cel pieniądze i zazwyczaj sama decyduje o tym, jak często chodzi na zakupy. Warto wiedzieć, że poza robieniem zakupów Opiekun może być poproszony o załatwienie innych spraw w imieniu seniora np. w urzędzie czy na poczcie.

Płacimy Twoje składki ZUS.

Oferujemy tylko całkowicie legalną pracę zgodną zarówno z niemieckim jak i polskim prawem pracy.