od zaraz!

Praca od zaraz dla opiekunki w Gryfinie

Ogłoszenie nieaktualne

Poszukujemy opiekunki do opieki nad samotnią Panią w wieku 80 lat. Pani jest po udarze, choruje na astmę i cukrzycę. Pani ma problemy z sercem i porusza się jedynie przy pomocy wózka inwalidzkiego. Wynagrodzenie za opiekę nad Panią wynosi 4 tysiące złotych.

Nr ref: PR-PL/PL-2022/054113417, Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Chcę tę pracę

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody + zobacz więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej


Gdzie?
Od kiedy?
Od maja 2022
Na jak długo?
1 miesiąc
Udogodnienia
Darmowy transport do domu podopiecznego
Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

Twój zakres obowiązków

Dotrzymywanie towarzystwa

Dotrzymywanie towarzystwa osobie starszej nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności. Często wystarczą dobre chęci i pozytywne nastawienie. Wspólnie spędzony czas można przeznaczyć na aktywizację seniora i rozwijanie wspólnych pasji, takich jak pielęgnacja roślin czy spacery na świeżym powietrzu.

Dotrzymywanie towarzystwa seniorowi ma zbawienny wpływ na samopoczucie seniora – daje też możliwość budowania pozytywnej relacji między przedstawicielami różnych pokoleń.

Pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych

Skrupulatna dbałość o higienę seniora to istotny element pracy każdego opiekuna.

Podopieczni najczęściej potrzebują pomocy w czynnościach takich jak codzienne ubieranie się, toaleta całego ciała, mycie zębów oraz włosów.

Pomoc przy transferze

Osoby starsze w wyniku osłabionych mięśni i przebytych schorzeń często mają problem z poruszaniem się o własnych siłach.

Chociaż pomoc przy transferze seniora wydaje się być zadaniem wymagającym siły fizycznej, Opiekun, który zna technikę prawidłowego transferowania nie będzie miał z tym zadaniem problemu.

Przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety

Przygotowanie zbilansowanych posiłków dla seniora to zadanie każdego Opiekuna. Przed rozpoczęciem pracy jako opiekun warto spytać rodzinę Podopiecznego o nawyki żywieniowe seniora. Pamiętajmy, że dieta osób starszych powinna być lekkostrawna oraz bogata w witaminy i minerały.

Opis oferty

Poszukujemy opiekunki do opieki nad samotnią Panią w wieku 80 lat. Pani jest po udarze, choruje na astmę i cukrzycę. Pani ma problemy z sercem i porusza się jedynie przy pomocy wózka inwalidzkiego. Na kontrakcie materac przeciwodleżynowy oraz wózek, wymagana pomoc w transferze. Pani nosi wkładki higieniczne, ważne, aby przy przygotowaniu posiłków stosować dietę cykrzycową.                                           Dla opiekunki własny pokój z dostępem do internetu, pełne wyżywienie oraz czas wolny w ciągu dnia. Wynagrodzenie za opiekę nad Panią wynosi 4 tysiące złotych.

 

Podstawowe informacje

Prezentujemy kilka podstawowych informacji o podopiecznym.

  • Płeć: kobieta
  • Wiek: 80lat
  • Wzrost: 163cm
  • Waga: 50kg

Stan zdrowia podopiecznego

Podopieczna cierpi na następujące choroby i zaburzenia:

  • cukrzyca
  • inkontynencja
  • problemy z poruszaniem
  • udar

Udogodnienia

Do dyspozycji na miejscu wózek inwalidzki

Dostęp do internetu (Wi-Fi)

Własny pokój dla Opiekuna