Praca w Polsce dla opiekunów osób starszych : Olsztyn

Znajomość języka: Bardzo dobra
Długość wyjazdu: 6 tygodni
Od 01 sierpnia 2024
na zastępstwo
Bonus 300 zł za szybki wyjazd

Wsparcie dla Pani Aliny - POLSKA

Pani Alina, lat 84, zmaga się z zaawansowaną postacią reumatoidalnego zapalenia stawów, co powoduje silne bóle i znaczne ograniczenia ruchowe. Dodatkowo, cierpi na przewlekłą chorobę nerek, co wymaga regularnych wizyt lekarskich i monitorowania stanu zdrowia. Ma również chorobę wieńcową, która wymaga stałego przyjmowania leków i kontroli ciśnienia krwi. Pani Alina jest osobą miłą i spokojną, potrzebującą opiekuna, który pomoże jej w codziennych czynnościach oraz zapewni odpowiednią opiekę medyczną.

Ogłoszenie dodano: 10.07.2024
Znajomość języka: Podstawowa
Długość wyjazdu: 6 tygodni
Od 23 lipca 2024
od zaraz!
na zastępstwo
Bonus 300 zł za szybki wyjazd

Sprawdzone zlecenie PRACA OPIEKUN POLSKA

Pani Lucyna choruje na osteoporozę, cukrzycę insulinozależną oraz nadciśnienie. Występuje też osłabienie organizmu związane z wiekiem. Pani porusza się głownie na wózku inwalidzkim – potrzebny transfer na wózek. Pani nosi aparat słuchowy, protezę i okulary, komunikacja i orientacja są niezaburzone. Pomocniczo laska i balkonik. Potrzebna pomoc w higienie, ubieraniu, dieta cukrzycowa. Pani Lucyna lubi oglądać tv i czytać gazety.

Ogłoszenie dodano: 28.06.2024

Chcę tę pracę

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody + zobacz więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej