od zaraz!
Bonus świąteczny

Lekki kontrakt w malowniczej miejscowości Marktoberdorf

Ogłoszenie nieaktualne

Poszukujemy Opiekunki lub Opiekuna do Pani Magdaleny (lat 90). Podopieczna jest osobą mobilną, poruszającą się przy pomocy rollatora. Pani choruję na osteoporozę i jest po zawale serca. Potrzebuje pomocy w ubieraniu się i podczas mycia oraz przy codziennych czynnościach życiowych, tj. gotowaniu, prasowaniu, sprzątaniu i robieniu zakupów.

Pani Magdalena mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w miejscowości Marktoberdorf  Dla Opiekunki przewidziana jest przerwa w ciągu każdego dnia.

Nr ref: PR-DE/PL-2022/04516250, Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Chcę tę pracę

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody + zobacz więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej


Gdzie?
Od kiedy?
Od kwietnia 2022
Wymagana znajomość języka
Średnia
Na jak długo?
1 miesiąc
Udogodnienia
Darmowy transport do domu podopiecznego
Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
Bonus świąteczny do 200€*
Dodatkowy bonus 50€*

Twój zakres obowiązków

Dotrzymywanie towarzystwa

Dotrzymywanie towarzystwa osobie starszej nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności. Często wystarczą dobre chęci i pozytywne nastawienie. Wspólnie spędzony czas można przeznaczyć na aktywizację seniora i rozwijanie wspólnych pasji, takich jak pielęgnacja roślin czy spacery na świeżym powietrzu.

Dotrzymywanie towarzystwa seniorowi ma zbawienny wpływ na samopoczucie seniora – daje też możliwość budowania pozytywnej relacji między przedstawicielami różnych pokoleń.

Pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych

Skrupulatna dbałość o higienę seniora to istotny element pracy każdego opiekuna.

Podopieczni najczęściej potrzebują pomocy w czynnościach takich jak codzienne ubieranie się, toaleta całego ciała, mycie zębów oraz włosów.

Robienie zakupów

Wyjście po sprawunki to istotna część pracy opiekuna osoby starszej. Osoba opiekująca się seniorem cyklicznie otrzymuje od rodziny Podopiecznego przeznaczone na ten cel pieniądze i zazwyczaj sama decyduje o tym, jak często chodzi na zakupy. Warto wiedzieć, że poza robieniem zakupów Opiekun może być poproszony o załatwienie innych spraw w imieniu seniora np. w urzędzie czy na poczcie.

Wymagana znajomość języka

Brak
nie wymagamy znajomości języka
Podstawowa
min. 300 słów
Średnia
min. 500 słów
Dobra
min. 1500 słów
Bardzo dobra
swobodna rozmowa

Nie znasz języka?

Sprawdź nasze darmowe kursy i przekonaj się, jak łatwy jest język niemiecki.

Opis oferty

Poszukujemy Opiekunki lub Opiekuna do Pani Magdaleny (lat 90). Podopieczna jest osobą mobilną, poruszającą się przy pomocy rollatora. Nie ma problemów z inkontynencją, radzi sobie samodzielnie w toalecie. Kontrakt bez nocnego wstawania. Pani choruję na osteoporozę i jest po zawale serca. Potrzebuje pomocy w ubieraniu się i podczas mycia oraz przy codziennych czynnościach życiowych, tj. gotowaniu, prasowaniu, sprzątaniu i robieniu zakupów.

Pani Magdalena mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w miejscowości Marktoberdorf (100km od Monachium), z której rozpościera się widok na bawarskie Alpy. Dla Opiekunki przewidziana jest przerwa w ciągu każdego dnia, podopieczna w tym czasie chętnie ogląda telewizję i zajmuje się sobą. Będzie miło, jeżeli Opiekunka potrafi piec ciasta, Pani Magdalena jest ich wielką miłośniczką 🙂

Podstawowe informacje

Prezentujemy kilka podstawowych informacji o podopiecznym.

  • Płeć: kobieta
  • Wiek: 90lat
  • Wzrost: 160cm
  • Waga: 60kg

Stan zdrowia podopiecznego

Podopieczna cierpi na następujące choroby i zaburzenia:

  • choroby układu kostnego
  • zawał mięśnia sercowego

Udogodnienia

Do dyspozycji na miejscu rollator

Dom jednorodzinny

W pobliżu sklep spożywczy

Wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą

Płacimy Twoje składki ZUS.

Oferujemy tylko całkowicie legalną pracę zgodną zarówno z niemieckim jak i polskim prawem pracy.