Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych : Monachium

Monachium jest jednym z najpopularniejszych miast w Niemczech gdzie opiekunki osób starszych poszukują oferty pracy. (+ czytaj więcej)

Znajomość języka: Średnia
Dostępne kursy językowe
Długość wyjazdu: 53 dni
Od 05 marca 2024

Nawet: 2 620€

od zaraz!

Praca dla doświadczonej opiekunki Niemcy - Hajnówka

Pan Henryk ma problemy ze słuchem, nadciśnienie i cukrzycę. Nosi aparaty słuchowe. Jest aktywny, lubi spacery.

Ogłoszenie dodano: 16.02.2024
Znajomość języka: Bardzo dobra
Długość wyjazdu: 6 tygodni
Od 24 lutego 2024

Nawet: 2 511€

Last minute
na zastępstwo

Opiekunka osób starszych - Praca od zaraz, München

Pani A. (lat 89) ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane wiekiem. Choruje na Alzheimera. Podopieczna ma niewielkie problemy ze słuchem i z mówieniem. Orientacja osobowa, miejscowa i czasowa są lekko zaburzone.

Ogłoszenie dodano: 10.02.2024
Znajomość języka: Dobra
Długość wyjazdu: 3 miesiące
Od 22 lutego 2024

Nawet: 4 888€

Last minute
BONUS do 350€

Praca dla Opiekuna/ki Osób Starszych

Posiadamy ofertę pracy dla Opiekuna/ki z dobrą znajomością języka niemieckiego do Pana Petera (96 lat) poruszającego się przy pomocy rollatora i chorującego na demencję. Do zadań Opiekuna/ki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Ogłoszenie dodano: 06.02.2024

Chcę tę pracę

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody + zobacz więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej


Praca w Monachium dla opiekunek

Osoby, które dopiero chciałyby rozpocząć karierę w zawodzie opiekunki osób starszych, mogą zastanawiać się, jak znaleźć ofertę pracy w tej branży. W Promedica24 wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez formularz zgłoszeniowy. Kandydat dostanie zaproszenie na spotkanie w wybranym przez siebie oddziale firmy, a na rozmowie otrzyma odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Następnie sprawdzony zostanie poziom języka, a potem – przedstawiona wstępna oferta współpracy. Po podpisaniu umowy wybierana jest oferta, która najlepiej odpowiada doświadczeniu kandydata i znajomości języka. Więcej informacji na temat procesu rekrutacyjnego można znaleźć na stronie https://promedica24.com.pl/zostan-opiekunka/.

Sporo osób, które chciałyby pracować jako opiekunki osób starszych, nie znają języka niemieckiego lub znają w bardzo ograniczonym stopniu – ich komunikatywność jest niewielka i może okazać się niewystarczająca, by skutecznie rozmawiać z podopiecznym i móc odpowiadać na jego potrzeby. Niewątpliwie zatem praca w Monachium bez znajomości niemieckiego może okazać się bardzo ciężkim lub wręcz niemożliwym zadaniem.

Odpowiedź wydaje się zatem prosta – opieka nad osobami starszymi w Monachium czy innych miejscowościach w Niemczech jest praktycznie niemożliwa bez chociażby podstawowej znajomości języka. Dobra wiadomość jest jednak taka, że opiekunka osób starszych chcąca wyjechać za granicę do pracy, może zapisać się na kurs języka niemieckiego – takie kursy, również od podstaw, oferuje Promedica24.

Dostępne są zarówno stacjonarne kursy niemieckiego jak i lekcje niemieckiego online.