Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych : Hamburg

Szukasz pracy jako opiekunka osoby starszej w Hamburgu? Dobrze trafiłaś. W naszym serwisie znajdziesz dziesiątki ofert pracy od sprawdzonych podopiecznych z okolic Hamburga. (+ czytaj więcej)

Znajomość języka: Dobra
Długość wyjazdu: 1 miesiąc
Od 07 czerwca 2024

Nawet: 1 687€

1 587€

BONUS do 250€

Samotny Pan przy rolatorze, obrzeża Hamburga

Ogłoszenie dodano: 21.05.2024
Znajomość języka: Bardzo dobra
Długość wyjazdu: 3 miesiące
Od 27 maja 2024

Nawet: 5 296€

4 946€

Last minute
od zaraz!
BONUS do 250€

Opiekun Osoby Starszej Poszukiwany- Praca w Niemczech

Poszukiwany opiekun z doświadczeniem do samotnego Pana Marcela mieszkającego w Hamburgu. Pan Marcel wymaga stałej opieki i pomocy w codziennych czynnościach w gospodarstwie domowym. Pan Marcel porusza się na wózku inwalidzkim, ma problemy ze wzrokiem i słuchem.

Ogłoszenie dodano: 06.05.2024
Znajomość języka: Bardzo dobra
Długość wyjazdu: 6 tygodni
Od 27 maja 2024

Nawet: 2 661€

2 511€

Last minute
BONUS do 250€

Sprawdzone zlecenie w Hamburgu z bonusem wakacyjnym!

Ogłoszenie dodano: 30.04.2024
Znajomość języka: Bardzo dobra
Długość wyjazdu: 53 dni
Od 31 maja 2024

Nawet: 3 029€

2 879€

na zastępstwo
BONUS do 250€

Hamburg - wyjazd z bonusem wiosennym

Gerhard to 84-letni mężczyzna z nadciśnieniem i problemami z poruszaniem po udarze. Potrzebuje wsparcia w przyjmowaniu leków na nadciśnienie oraz w codziennych czynnościach, takich jak wstawanie czy ubieranie się.

Ogłoszenie dodano: 30.04.2024

Chcę tę pracę

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody + zobacz więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej


Praca w Hamburgu dla opiekunek seniorów

Jeżeli zdecydujesz się podjąć pracę, pomożemy zorganizować Ci wyjazd i sfinansujemy Twój pobyt za granicą. Opiekunkom zapewniamy zakwaterowanie, transport, wyżywienie i ubezpieczenie. To ogromne ułatwienie – dzięki temu zaoszczędzisz czas i unikniesz niepotrzebnego stresu związanego z szukaniem zakwaterowania i dopełnieniem wszystkich wymaganych formalności.

Przed wyjazdem do Hamburga i rozpoczęciem pracy możesz skorzystać z kursów przygotowawczych. Podczas zajęć zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które są niezbędne podczas pracy z seniorami. W programie zawarty jest m.in. kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Na naszej stronie znajdziesz także bazę materiałów on-line. Z artykułów i filmów instruktażowych dowiesz się, jak opiekować się seniorami chorującymi na cukrzycę, nadciśnienie, depresję, chorobę Parkinsona, artretyzm, reumatyzm, chorobę wieńcową czy demencję starczą. Znajdziesz tam też porady dotyczące różnych form aktywizacji osób starszych – to również ważna część pracy opiekunki.

Zarobki to podstawowa kwestia dla wszystkich osób, które poszukują pracy. To, ile zarobisz, opiekując się osobami starszymi w Hamburgu, uzależnione jest m.in. od zakresu obowiązków oraz tego, jak długo będziesz opiekować się seniorem. Na wyższe pensje mogą liczyć opiekunki z dużym doświadczeniem i dobrą znajomością języka niemieckiego.

Przygotowaliśmy system bonusów, dzięki któremu Twojej podstawowe wynagrodzenie może wzrosnąć. Premię otrzymasz za polecenie nowych pracowników. Za każdą poleconą osobę możesz zarobić od 150 euro do 250 euro. Z kolei premia za przejście z innej firmy wynosi 200 euro. Dodatkowe 50 euro otrzymasz za dostarczenie certyfikatu potwierdzającego szczepienie na COVID-19. Do podstawowego wynagrodzenia doliczane są także premie uznaniowe, premie za długie wyjazdy i premie na pracę w okresie świątecznym.

W naszym serwisie znajdziesz oferty pracy także dla osób, które nie znają języka niemieckiego. Większość pacjentów jednak wymaga chociaż podstawowej znajomości języka niemieckiego. W naszym serwisie znajdziesz bezpłatny kurs on-line przeznaczony dla osób, które chcą nauczyć się języka niemieckiego od podstaw. Kurs podzielony jest na 23 części – dzięki nim poznasz zasady wymowy i podstawowe zwroty (powitania, pożegnania, pytanie o samopoczucie, pytanie o godzinę). Poznasz także podstawowe słownictwo: nazwy jedzenia, napojów, części ciała, dni tygodnia, pór dnia.